Adventní kalendář SugarDaters® je na cestě!

Chtěli bychom velmi pěkně poděkovat všem kreativním SugarBabes, které si našli čas a nahráli své vánočně laděné fotky a pomohli udělat tento kalendář úspěšným. SugarBabes z mnoha zemí, jako je např. Německo, Dánsko, Řecko, Polsko, Finsko, Rumunsko, Rusko či Pobřeží slonoviny, se snažili co nejlépe prezentovat, jak by ony svedli Santu. A opravdu, fotky mají mnohem větší hodnotu než tisíc slov. 😉

Pro dívky, které ještě nebyly kontaktovány SugarDaters týmem, to znamená, že nebyly vybrány do soutěže kvůli různým důvodům, jako např. že jejich fotky nebyly tematicky vánoční, nebyly dost kreativní, byly opravdu špatné kvality nebo že bylo mnoho přihlášek z jedné země, a proto byla soutěž přísná a museli jsme vybrat ty nejkreativnější fotky.

Čas na nahrání fotek definitivně vypršel, a tak jsme připraveni prohlásit, že každou neděli počínaje 27. listopadem a konče 18. prosincem, SugarDaddies a SugarMamas budou mít možnost otevřít nové okno na SugarDaters®, kde budou moci obdivovat a hlasovat za jejich favoritku.

Každý SugarDaddy a každá SugarMama, kteří mají nebo nemají účet Prémium, budou mít 5 hlasů. To znamená, že každou neděli budou moci hlasovat za jednu SugarBabe – za tu, která se jim bude líbit nejvíce. Co však když se SugarDaddy nebo SugarMama nebude moci přihlásit na SugarDaters® v neděli? Žádné obavy, mysleli jsme i na to. 😉 Budou moci hlasovat za jejich oblíbenou SugarBabe během 4 adventních nedělí a týdnů, které po nich následují.

Pokud víte počítat, tak asi jste zjistili, že jsou jen 4 neděle a přesto 5 hlasů. Takže co s tím pátým hlasem?

Mysleli jsme si, že poté, co SugarDaddies a SugarMamas využijí všechny své 4 hlasy, možná se jim některá SugarBabe bude líbit tak velmi, že budou potřebovat jeden týden navíc, aby bylo jasné, která je podle nich „TA PRAVÁ“. A proto, budou mít jeden extra týden k dispozici, a to během 25. až 31. prosince, kdy budou moci obdivovat VŠECHNY SugarBabes ze všech čtyř týdnů v adventním kalendáři a dát jeden speciální hlas té SugarBabe, o které si myslí, že si to opravdu zaslouží.

Takže je to zcela na našich SugarDaddies a SugarMamas, která SugarBabe bude mít skvělý start do roku 2017 a získá 3000 € přímo do její kapsy.

Výherkyně bude oficiálně vyhlášena na našem blogu 2. ledna. Také doufáme, že se výherkyně s námi podělí s její fotkou nebo videem ukazujícími, jak peníze použila.