Tipy, jak si získat SugarDaddyho rychleji

Nedávno jsme poskytli několik tipů na napsání skvělého profilového textu našim mužským uživatelům, a proto je nyní řada na Vás, milé dámy!

Jaké chyby často dělají SugarBabes, z nichž jsou SugarDaddies tak unavení? Už jste se někdy ptali sama sebe, proč to trvá tak dlouho, dokud si najdete SugarDaddyho? Nebo jak je možné, že některé dívky mají i 2-3 SugarDaddies, se kterými se pravidelně setkávají a Vy STÁLE nic? Zde jsou 3 tipy, které byste měli zvážit hned od začátku Vaší „kariéry“.

Nejlepší je profil s 3 fotkami

To znamená, že potřebujete fotku celé postavy, selfie (žádné „duck fejsy“ :)) a ještě jednu vlastního výběru, například takovou, na níž lze vidět nějaké Vaše hobby.

Jedinečný profilový text

Vyhněte se takovým klišé, jako jsou „Jsem inteligentní, jsem krásná, mám skvělou osobnost“. Takové slova nejenže způsobí to, že od Vás SugarDaddy uteče, ale také si o Vás bude myslet, že jste povrchní. A to nechcete. Chcete, aby Vás vyhledal proto, kým opravdu jste. Takže zkuste zjistit, co Vás dělá výjimečnou a proč by si měl vybrat právě Vás z ostatních SugarBabes. Co je na Vás autentické, co Vás dělá odlišnou od ostatních? Někdy je dobrý a stručný příběh o sobě mnohem lepší, než jakákoliv profilová fotka.

Pokud jste tedy SugarDaddyho přesvědčili, bude Vás kontaktovat. Nyní si užívejte konverzaci a předejděte jedné důležité věci.

Nedorozumění

Nejhorším nepřítelem dohody je nedorozumění. Ubírejte konverzaci takovým směrem, aby SugarDaddy věděl, co hledáte. Je to přátelství, zakládání rodiny, společné večery či dárky? Dejte mu vědět. Ale co je ještě důležitější, dejte mu vědět, co mu Vy víte nabídnout. Není to stále jen o tom, jak Vás SugarDaddy bude rozmazlovat, ale také o tom, co za to víte Vy na oplátku nabídnout a ne, není to jen sex. Je to i společně trávený čas či přátelství, které může později přerůst do něčeho většího. Řekněte mu, co hledáte a buďte upřímná. Upřímnost je nejlepší předností, kterou můžete disponovat.

Tak a teď je čas na úpravu Vašeho profilu na SugarDaters. 🙂