Poslední týden soutěže Santa’s Sugar Baby je tady!

Spolu s posledním týdnem před Vánocemi jsou oficiálně vyhlášeny poslední dívky v adventním kalendáři SugarDaters®! Nezmeškejte příležitost hlasovat za Vaši favoritku.

Tento týden přicházejí kreativní a sexy dívky z Řecka, Švýcarska a Brazílie.

4. týden

 

Pro rekapitulaci, v 3. týdnu byly dívky z Německa, Ukrajiny a Dánska. Nemějte obavy, stále můžete hlasovat za všechny dívky z předešlých týdnů!

3. týden

 

Zde jsou dívky 2. soutěžního týdne.

2. týden

 

A tyto dívky otevřely naši jedinečnou vánoční soutěž!

1. týden

 

Nezapomeňte tedy hlasovat za dívku, o kterém si myslíte, že je nejvíce sexy. Hlasovat můžete jednoduše s registrací zdarma jako SugarDaddy nebo SugarMama zde na SugarDaters®! Dívky jsou připraveny na získání Vaší pozornosti, a tak si nezapomeňte pořídit prémiové členství, abyste se s nimi mohli přímo kontaktovat. Nicméně, pravděpodobněji se s Vámi budou mluvit, pokud jste za ně hlasovali v kalendáři. 😉

Nyní, když jsou již všechny dívky z vánočního kalendáře odhaleny, líbí se Vám některé více než ostatní? Pak máte jedinečnou možnost hlasovat ještě jednou za dívku, které je pro Vás nejatraktivnější během celého týdne od 25. prosince až do silvestrovské půlnoci. Udělejte Vaši favoritku šťastnou v novém roce!