POZNEJTE MARIJE OOSTING – VÝHERKYŇE SOUTĚŽE SANTA’S SUGAR BABE!

Nový rok je za námi, svátky však ještě ani zdaleka ne. Tedy alespoň pro jedno děvče – Marije Oostin,  naši skvělou nizozemskou SugarBabe, modelku a umělkyni žijící ve Švýcarsku, které od SugarDaters® získává vcelku slušnou výhru 3000 € za její úžasné vánoční fotky. To je docela velké množství „cukru“, avšak absolutně hodné její snahy, kterou zjevně do její fotek vložila!

Poznejte letošní vítězku Santa's Sugar Baby

Jsme nesmírně rádi, že můžeme potvrdit, jaké kreativní a ambiciózní naše SugarBabes umí být, když jde o vyjádření sebe sama. Jelikož jsme měli limitovaný počet míst v našem vánočním kalendáři, nemohli jsme vybrat všechny dívky, které se do soutěže přihlásily. Ale ty, které se do ní dostali – a s tímto by pravděpodobně souhlasili všichni uživatelé SugarDaters® – byly opravdu velmi svůdné.

Navzdory silné konkurenci jedna dívka vynikalo v očích SugarDaddies a SugarMamas. Marije Oosting ukázala, co to skutečně znamená svést Santu a získala nejvíce Vašich hlasů. Všichni si ji pořádně prohlédněte, taková SugarBabe neskončí v někoho náručí každý den!

Ale není to jen o cukru, že? Je to o vánočním duchu, o účasti v jedné z našich nejúspěšnějších kampaní, o skutečné pozornosti od každého, kdo hlasoval, o vzrušení z Vánoc… Ne, žertujeme, konec konců je to jen o cukru! A Marije Oosting si opravdu zaslouží každý jeden jeho kousek.

Nemůžeme se dočkat rozhovoru s výherkyní a slibujeme, že Vám o ní povíme vše. Jak se cítí ohledně výhry? Jak hodlá použít peníze? Zůstaňte naladěni kvůli tomuto všemu a kvůli více pikantním detailem o nejpůsobivější SugarBabe v letošním kalendáři.

Rádi bychom poděkovali každému, kdo se zúčastnil a hlasoval v soutěži. Jste to právě Vy, kdo udělal soutěž Santa’s Sugar Babe nezapomenutelným zážitkem. Přejeme Vám úspěšný start do nového cukrového roku!