Jedna fotka je vše, co je třeba – takto vyhrála modelka a zpěvačka Marije Oosting 3100€

Nizozemská zpěvačka Marije Oosting udělala více než většina jiných dívek tuto zimu na oslavení Vánoc. Nejenže složila a vydala skvělou vánoční písničku, která byla hrána v rádiích během letošních vánočních svátků, ale taktéž jako modelka se oddala svou kreativitou, obličejem a tělem do vánočního kalendáře mezinárodní internetové seznamky SugarDaters® a vyhrála tak soutěž a stala se Santovou Sugar Baby 2016.

Vše je to o cukru

Poznejte letošní vítězku Santa's Sugar Baby

SugarBabe Marije Oosting získala poctu být mimořádně oblíbenou mezi SugarDaddies a SugarMamas na SugarDaters®: „Má mailová schránka byla totálně plná od momentu, kdy jsem byla představena jako jedna ze Santových SugarBabes. Budoucí týden mě čeká první rande!“

Na SugarDaters® je to všechno o penězích a Marije Oosting vyhrála vcelku slušné množství cukru za zúčastnění se ve vánočním kalendáři a následně za celkovou výhru v soutěži. Na účtu jí takto přibylo až 3100€.

Vyhrála více jak jenom peníze

Nizozemská umělkyně Marije Oosting, která momentálně žije ve Švýcarsku, se zúčastnila soutěže Santa ‘s Sugar Baby čistě k pobavení. „Byla jsem na SugarDaters® nová, když jsem zjistila o soutěži. Myslela jsem si, že bude zábavné zúčastnit se. A naštěstí jsem tak udělala!“ vzpomíná.

Marije Oosting se na SugarDaters® zaregistrovala v říjnu 2016. Odkdy se přidala na seznamku, tvrdí, že vyhrála mnohem více jak len vánoční soutěž: „Zaregistrovala jsem se, len abych byla SugarBabe, takže je to pro mě o to více úžasné, že jsem vyhrála! Zatím jsem se na SugarDaters® poznala s několika velmi milými a inspirativními lidmi. Podle mě je důležité, aby mezi SugarDaddym a SugarBabe byla ta správná chemie. Má mailová schránka byla totálně plná od momentu, kdy jsem byla představena jako jedna ze Santových SugarBabes. Budoucí týden mě čeká první rande!“ Zasáhla přímo do zlatého tým, že se zúčastnila soutěže a možná to bude dvojitý zásah – 3100€ na její bankovním účtu a bohatý a štědrý SugarDaddy navíc.

Sexy SugarBabes v boji o svedení Santu

Celkem bylo odhaleno 12 SugarBabes z celého světa od první adventní neděle v listopadu. A to SugarBabes z Řecka, Dánska, Polsko, Finsko, Německa, Brazílie, Rumunska, Ukrajiny a Švýcarska. Všechny bolí vybrané ze stovek přihlášek do kalendáře díky jejich příjemným fotkám a jedinečným schopnostem svést Santu. Nicméně jedna dívka vynikala nejvíce v očích našich SugarDaddies a SugarMamas a získala tak nejvíce hlasů.

Všechny SugarBabes vybrané do vánočního kalendáři

 

Marije Oosting, blahopřejeme!