Flirtování: co ano a co ne

Od SugarBabes pro SugarDaddies:

 Naši drazí SugarDaddies z celého světa,

víme, že sbalit SugarBabe není snadný úkol. Všechny jsme rozdílné s různými potřebami a věci děláme komplikovanějšími, jak by to měli být – dokonce i Vaši cestu k nám. Proto bychom Vám rady pomohli a poskytli Vám několik tipů, které udělají situace bezbolestný.

CO ANO

Udělejte první krok

Většina SugarBabes má rádo, když je SugarDaddy osloví jako první. Dokazuje to, že mají odvahu podniknout první krok (který nemusí dopadnout dobře, jak všichni víme), ale je to pro SugarBabe znak, že jste ochoten riskovat odmítnutí. Pointou je, že to není o tom, že my ženy nerady děláme první krok, ale o tom, že jsme prostě nerady odmítnuty.

Za tímto je skrytá zpráva: pokud ukážete, že máte kuráž oslovit nás, pravděpodobně se nebojíte převzít odpovědnost za jiné situace v reálném životě a že se později nebudete bát udělat pro nás i něco šílené. 🙂

Zkuste nás zabavit

Tímto samozřejmě nemyslíme, že máte ze sebe dělat blázna. Jednoduše my se rady smějeme a máme dobrou náladu, což může dost záviset i od našich partnerů. Už jen nějaké vtipy a milé komplimenty (které také mohou být myšleno ironicky, my to pochopíme) nás vědí rozveselit.

Čemu byste se měli vyhnout? Být nudným! Rutina může doslova zabít naši náladu. Zkuste přijít s novými nápady, místy, kde nás můžete vzít nebo se s námi setkat. Ať to je vzrušující! Zvědavost nás vezme dál a udělá nás nedočkavě na setkání s Vámi. Chtěli bychom Vás poznat, slyšet vtipné příhody z Vaší minulosti, chceme vědět o Vašich zálibách, o čemkoliv souvisejícím s Vámi.

Buďte gentleman

Pravděpodobně jste již mnohokrát slyšeli, že byste měli být k ženě něžný a pozorný a není to žádné klišé! OPRAVDU máme rady, pokud se k nám snažíte chovat jako gentleman (alespoň trošku). Nemusíte nám stále držet dveře, kupovat kytice a platit za každou večeři. Oceníme i milou zprávu či malé překvapení (může to být cokoliv, co se nám líbí, byť pero/sešit/šála…). Jen bychom rady viděli, že jste na nás mysleli.

CO NE

Předstírat, že jste nepříjemný a nedobytný

Neočekáváme, že se o nás budete starat nebo myslet na nás celý den, ale nikdy byste neměli předstírat, že jste nedostupný. Víme, že jste zaneprázdněn, musíte pracovat a starat se o Váš byznys, ale měli byste si najít nějaký čas i pro nás, odpovídat na naše zprávy nebo nám zavolat zpět. Netvrdíme, že všichni z Vás jsou takoví, ale řekněme si upřímně, je mnoho mužů, kteří se tváří, že nikdy nejsou k dispozici, pouze aby získali naši pozornost.

Zde je tajemství: tuto taktiku nemáme rady. Upřímně, jen nás to zbytečně dělá smutnými a pak si myslíme, že nejsme pro Vás důležité.

Předstírat, že jste pouze kamarád

Hned od začátku byste si měli v mysli ujasnit, zda chcete být náš kamarád nebo partner. Můžeme tak předejít mnoha nedorozuměním a trapným situacím. Víme, že my bychom měli jako první vytvořit mezi námi přátelskou atmosféru, ale Vy byste nám měli dát nějaké znamení, že plánujete zajít dál než je přátelství. V jednoduchosti je krása, nedělejte věci komplikovanějšími, než by měly být.

Teď už zbývá jen jediná věc, a to najít někoho, s kým se můžete zdokonalovat v tom, co jste se právě naučili. Kde? Samozřejmě na SugarDaters®.