Sladká první zpráva

Vytvoření té správné první zprávy, ani nudné ani divné, je tak trochu umění. Tajemstvím je poskytnout tolik informací, abyste zaujaly, avšak abyste stále zůstal záhadným. Pro inspirace a ujištění se, že pošlete ideální zprávu, zde je seznam věcí, které byste měli udělat a kterým byste se měli vyhnout, když píšete SugarBabe.

Maličkosti

V první řadě věnujte minutku pročtení její profilového textu a stručně vzpomeňte něco konkrétního, co se Vám na něm nebo na její profilové fotce líbí. Cílem je, aby pochopila, že Vaše zpráva je jedinečná a myšlena jen pro ni. V případě, že byste chtěli zkopírovat řádek, který jste právě použili, změňte alespoň malý detail tu a tam, aby Vaše zpráva vypadala více osobně.

V jednoduchosti je krása

Bude lepší, když do Vaší první zprávy nenapíšete celý sloh. Vyhněte se dlouhým esejím, ať to zůstane milé, krátké a relevantní. Představit se můžete ve Vašem profilovém textu (ne ve vaší první zprávě), kde si o Vás SugarBabe může přečíst vše, co chcete, aby o Vás věděla. Nejelegantnější bude, pokud Vaše zpráva bude sestávat z 2-3 vět, kde začnete s tím, co se Vám na ní líbí a skončíte s nějakou neobvyklou otázkou nebo zdvořilým vyzváním na odpověď.

Řeč o penězích

Jednou z věcí, které byste se měli vyhnout ve Vaší úvodní zprávě, je řeč o dárcích, dotacích a hotovosti. Je pravdou, že SugarBabes tyto věci milují, avšak některým ženám se zdá zvláštní, když nabízíte odměnu ještě předtím, než jste se vůbec spolu začali bavit. SugarBabes se nerady cítí jako zboží k prodeji a není nutné, abyste navrhli svou nabídku hned v první zprávě. Nechte věcem přirozený vývin a místo na tuto konverzaci si vyhraďte až později.

Kontrola chyb

Vaše první zpráva je jedinou šancí udělat dobrý první dojem. Chcete vyčnívat z těch správných důvodů a chcete, aby si myslela, že jste inteligentní, zdvořilý a dobře vychovaný. Abyste tak zapůsobili, je třeba, abyste použili správný pravopis. Použití četovacích zkratek či přílišného slangu není vůbec romantické. Ukažte, že vám to není lhostejné, věnujte čas na napsání celých vět a také dbejte na interpunkci.

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku!