5 ultimátních tipů pro nové SugarBabes

Jako nováček ve světě SugarDatingu se pravděpodobně sama sebe ptáte mnoho věcí. Jak najít dokonalého SugarDaddyho? Jaké byste měli mít očekávání od nového vztahu? Jaká je přiměřená dohoda ohledně peněz a dárků? A co je nejdůležitější, jak přijít s dohodou, se kterou budou spokojeny obě strany?

  1. Plánujte dopředu

I když asi nebudete chtít blíže hovořit o finančních záležitostech hned ve Vaší první zprávě, zkuste začít vyjednávat od počátku. Čím déle oddalujete tuto konverzaci, tím těžší bude později elegantně prosadit Vaše požadavky. Takže Vaše první rande berte jako byznys schůzku – přijďte připravena a ochotna vyjednávat.

2. Buďte jasná a specifická

Mnoho zkušených SugarBabes lituje přílišnou skromnost při vyslovování jejich očekávání na začátku svých „sugar vztahů“. Realita je taková, že když nevíte, co chcete, nic nedostanete. Romance Vás dohoní později, pokud se má nějaká stát. Nicméně držení se za ruce a zírání si navzájem do očí Vám účty nezaplatí.

3. Buďte diplomatická, avšak ne submisivní

Jelikož očekáváte, že s Vámi bude zacházeno jako s dámou, chovejte se jako dáma. Váš potenciální SugarDaddy musí vidět, co bude mít ze vztahu on, a tak se ujistěte, že mu ukážete Vaše největší klady. Nenechte se ale kvůli okolnostem zatlačit do něčeho, co by bylo pro Vás nepříjemné. Dejte jasně najevo, co potřebujete a buďte sebevědomá ohledně Vašeho návrhu.

4. Buďte dostupná, avšak ne zoufalá

Tak jako je důležité dát jasně vědět, co chcete, neměli byste ani zapomenout, že nikdo není povinen Vás podporovat. Váš nadějný SugarDaddy musí vidět, proč jste hodná jeho času a odměn. Ujistěte se, že mu ukážete svoje nejlepší stránky a nebudete ho dusit Vašimi osobními či finančními problémy. To neznamená, že musíte něco předstírat, avšak Vaše celková atraktivita a ne lítost je tou správnou motivací, proč by Vás někdo měl hýčkat.

5. Nenechte se unést

SugarDating poskytuje mnohem více výhod než jen peněžní hodnotu, jako například mentorství nebo prostě dobrou společnost. Avšak nezapomeňte na potřeby reálného života a nenechte se unést výhodami dobrého života, když máte po svém boku SugarDaddyho. Na konci dne jste to stále vy, kdo je odpovědný za Vaše finanční zabezpečení a kvalitu ve Vašem každodenním životě.