Být sexy není těžké – co se mužům opravdu líbí

Dlouhé nohy, blond vlasy, velká prsa, intenzivní pohled – takto si mnoho žen představuje ženu snů každého muže. Ale co se mužům opravdu líbí? Jsou opravdu takoví primitivní a povrchní, jak si myslíme? Nebo jsou to všechno jen předsudky? Je možné, že i jednoduché věci umí přesvědčit muže?

SugarDaters® Vám ukáže 5 věcí, co muže na ženách opravdu zaujme.

  1. Dobrodružný duch

Buďme upřímní. Jasně, každý rád stráví z času na čas chvíli před televizí, ale mají muži opravdu rádi lidí, co to dělají celé dni? Muže přitahují ženy s žízní za dobrodružstvím. Takové ženy vyzařují radost a nadšenost ze života. Žízeň za dobrodružstvím ukazuje mužem, že chcete něco od života, chcete se bavit, chodit ven a zažívat nové věci. Pomocí překonávání limitů a společného chození za dobrodružstvím přeroste Váš vztah do jiných rozměrů.

  1. Upřímnost

Německé přísloví říká: „Upřímnost je nejlepší cestou.“ A to v sobě určitě ukrývá pravdu. Nejenže muži nesnášejí, když jsou klamáni, ale intriky ani nevedou k ničemu jinému než ke konfliktům a problémům. Takže, buďte upřímná k Vašemu muži a nezatajujte mu věci, o kterých by měl vědět. Rovněž je zásadní, abyste byli upřímná k Vašim přátelům a rodině. Pokud Váš přítel zaslechne, že lžete své matce během telefonátu s ní, bude se sám sebe ptát, zda neděláte totéž i jemu.

  1. Sebevědomí

Uznáváme, že toto není nic nového. Nicméně mnoho žen stále dělá chybu, že naříkají ohledně svého těla a jeho problémových oblastí. I když se to může zdát náročné, raději se držte toho, co máte a buďte za to šťastná. Toto Vás dělá mnohem více sexy pro Vašeho partnera. Nejistota Vás dělá neatraktivní a to neplatí jen pro Váš zevnějšek. Nízké sebevědomí ve vztahu může být ještě horší. Otázky jako “Máš mě ještě rád?” Nebo “Myslíš, že mě ta prodavačka nemá ráda?” Mohou někomu po čase začít lézt na nervy a nejsou vůbec sexy. Také příliš očividný “lov za komplimenty” je velmi trapný. Takže buďte raději spokojená s tím, co máte a vytěžte z toho co nejvíce. Tímto způsobem se brzy dočkáte komplimentů za to, kým opravdu jste.

  1. Přirozenost

Měli jste někdy sex na jednu noc a pak jste jako šílená hledali Vaši kosmetickou tašku předtím, než by se muž probudil? Určitě nejste jediná. Ale ve skutečnosti vůbec nemusíte ohledně tohoto tak velmi stresovat. Určitě je více trapné, když následující ráno přinese nepříjemné překvapení: umělé vlásenky, push-up podprsenky nebo umělé nehty jsou pro muže noční můrou. Raději se spolehněte na jemný make-up, který zvýrazní vaše největší přednosti namísto zakrývání nedostatků.

  1. Nezávislost

Nezávislé ženy jsou zajímavé, protože ukazují: „Vím se o sebe postarat. Nepotřebuji nikoho jiného než sebe.“ Takto je pro muže vzrušující dobýt ženu. Muži jsou lovci a chtějí lovit. Takže nechte je snažit se získat si Váš zájem a Vaše srdce. Buďte svobodná a nezávislá – emočně i finančně. To dokazuje úspěch a ambicióznost a jak všichni víme – TOTO je sexy.