Část první: co říká znamení zvěrokruhu o vašem sexuálním životě?

Věříte v štěstí podle vašeho znamení? A co vaše SugarBabe nebo váš SugarDaddy? My jsme se zajímali, do jaké míry může znamení ovlivnit sexuální pohnutky a chemii. Toto jsme zjistili:

Beran

Známý jako znamení impulzivity. Nesnáší rutinu a je stále připraven na dobrodružství – hlavně na ty, které zahrnují nebezpečí. Beran sex miluje, avšak je rychlý a stále chce dosáhnout vyvrcholení. Může podlehnout pokušení, pokud cítí, že jeho vztah upadá do rutiny, ale je mimořádně věrný, když se zamiluje.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: lev, blíženci a střelec.

Býk

Mimořádně si cení fyzický kontakt. Býk může být někdy stydlivý a tichý, avšak pokud jde o sex, jeho výkon vás může překvapit. Nebuďte překvapen/á, pokud se mu podaří vyrazit váš dech hned během první společné noci.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: rak, štír a kozoroh.

Blíženci

Jde o osobu, která mě velkou představivost. Blíženci milují sexuální příběhy a představy, rádi zkoušejí různé věci, které do vztahu přinesou emoci. Jsou věční svůdci, ale také jsou rádi obdivováni. Blíženci jsou ideální přátelé, neboť rádi povídají a sdílejí jejich odvážné nápady.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: lev, váhy a vodnář.

Rak

Přecházíme k nejvíce emotivnímu znamení. Každý, kdo zná raka, ví, že se může rozplakat při sledování reklamy na margarín. Citlivý, nejvíce si užívá náklonnost, je věrný a obvykle upřednostňuje dlouhodobé vztahy. Sex je pro raka extrémně důležitý, ale měl by být z lásky, jinak se bude cítit využit.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: štír, ryby, panna a býk.

Lev

Sobecký, rád dostává pochvaly a ví, že to těší ty, kteří ho mají rádi. Miluje sex, zvláště když ho partner provokuje vtipy, polohami a ostrými slovy.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: blíženci, střelec a vodnář.

Panna

Panna je velmi náročná na osobní hygienu. Sex má ráda, avšak neustále má obavy z kontaktu s partnerovými výměšky.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: štír, býk a kozoroh.

Pokud jste zde své znamení nenašli, hlavu vzhůru, protože už o týden vám přineseme sexuální život zbývajících znamení! Mezitím zůstaňte s námi v kontaktu prostřednictvím našeho Facebooku, Instagramu a nejnovější i Snapchatu – uživatelské jméno: sugardaters.