Část druhá: co říká znamení v horoskopu o vašem sexuálním životě?

Jak jsme slíbili, dnes vám přinášíme druhou polovinu znamení a jejich sexuální životy a shody v posteli! První 6 znamení najdete v našem předchozím článku.

Váhy

Náročné na partnery vzhled, váhy milují módu a stále podléhají nejnovějším trendům. Mají rádi sex a inovace, takže mají sexuální fantazii a také touhu po sexu na neobvyklých místech a v odvážných polohách.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: blíženci, vodnář, beran a lev.

Štír

Vycházet s ním není snadné! Rezervovaný a někdy nepřístupný, štír nerad dává najevo své pocity, ale situace v posteli je zcela jiná. Miluje sex, zejména na neobvyklých místech.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: střelec, býk a ryby.

Střelec

Fyzickému vzezření jeho partnera přikládá velký význam. Je známý tím, že v posteli rád poroučí. Střelec je silně emočně založen a užívá si dobrou konverzaci po sexu.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: lev, váhy a vodnář.

Kozoroh

Je liberální, rád zkouší různé věci, pokud jde o sex. Velmi sexuální a intenzivní, a proto byste neměli být překvapen / á, když vám řekne a ukáže, že si užívá divoký sex.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: rak, kozoroh a ryby.

Ryby

Citlivý a zasnění. Ryby přikládají velký důraz citem. Potěší jejich jednoduché projevy náklonnosti. Sex považují za umění.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: rak, štír a býk.

Vodnář

Na partnerovi si více cení inteligenční stránku jako tu fyzickou, ale sex miluje. Vodnář má rád pocit svobody a obvykle si udržuje odstup od tvrdohlavých lidí.

Znamení, která se k němu hodí v posteli: váhy, beran a střelec.

Tak co, našli jste se ve svém znamení? Nebo jste spíše výjimkou potvrzující pravidlo? A jak je na tom vaše SugarBabe zda váš SugarDaddy? 😉 Nezapomeňte s námi zůstat v kontaktu prostřednictvím Facebooku, Instagramu a Snapchatu: sugardaters.