Jak zvládat vztah na dálku

Vztah na dálku je ten typ vztahu, ke kterému jsme někdy přinuceni, jestli se nám to líbí nebo ne. Například váš partner dostal práci v jiném městě či v jiné zemi nebo jako vysokoškolák stráví semestr v zahraničí. V dnešní době se také stále častěji stává, že se dva neznámí lidé setkají prostřednictvím internetové seznamky (např. SugarDaters®), kde si píší, poznávají se, ale bývají poměrně daleko od sebe, a tak nemají možnost setkávat se příliš často.

Jak zvládat odloučení tak, aby to nebyla úplná noční můra? Máme několik tipů, které vám usnadní život!

  1. Porozumění a odstup

Víte, jaké je náročné žít od sebe odděleně. Čas trávíte každodenními aktivitami a jediná věc, po které toužíte po příchodu domů, je společně si sednout se svou milovanou polovičkou, navečeřet se a společně usnout. Bohužel, toto nezažíváte. Domů přijdete do prázdného příbytku, jíte a spíte sám nebo sama. Váš miláček je pouze na fotce nebo na displeji vašeho mobilu. To může být docela frustrující, že? Navíc to může být až tak neúnosné, že to spouští zbytečné hádky a nedorozumění. Akceptování aktuálních okolností je to nejlepší, co můžete udělat, protože se tak více oddálíte nechtěné situace.

  1. Internet a telefon jsou vaši nejlepší přátelé

Žijeme v časech, kdy jsou technologie tak pokročilé, že se bez problémů umíme spojit s kýmkoli, byť s osobou, která žije na opačné straně planety. Skype, Facebook, e-maily a zprávy jsou jen některé z možností. Jak je využijete, je na vaší představivosti. Inspirujte se následujícím bodům.

  1. Skamaráďte se s webkamerou

Telefonování je jedna věc, ale jak příjemné je vidět tvář vašeho partnera? Věřte či nevěřte, randění přes webkameru je možné. Dokonce můžete s vaší polovičkou takto strávit noc. Fakt, že osoba, se kterou hovoříte, není tak snadno dostupná, může vzbudit vaši touhu, což často vede k nemravným a nezapomenutelným „společným“ okamžikem. Stále můžete zkusit poslat nějaké nemravné fotky nebo zprávy, aby vaše polovička nezapomněla, že na ni/něj myslíte.

  1. Nic nenahradí odloučení tak jako DÁRKY (hlavně ženy je milují!)

Posílání nahých šelf není pro každého, to chápeme. A někdy je diskutabilní, zda je toto dárek z pozornosti nebo ne. Ale je tu i lepší cesta, jak překvapit vaši polovičku. Poslání květin, láhev vína nebo něco malé ale významné (například šperk) může udělat zázraky. To ale samozřejmě více platí na ženy, takže pokud chcete překvapit svého muže, držte se nahých fotek.

  1. Seznamte se osobně, jakmile to bude možné

Mohli bychom napsat celou knihu plnou tipů, jak se vypořádat s odloučením, ale pravdou je, že nic nenahradí osobní interakci s vaším partnerem. Mezi těmi setkáními jsou telefon a Skype hovory ty nejlepší možnosti. Neztraťte kontakt mezi sebou. Vztahy na dálku vyžadují oboustranný závazek, důvěru a trpělivost.

Jednou někdo moudrý řekl, že na to, abyste mohli mít silný vztah, musíte se také naučit jak žít samostatně.

Hodně štěstí!

Nezapomeňte nás sledovat na našem Facebooku, Instagramu a Snapchatu: sugardaters.