Žádaná SugarBabe odhalila své triky, jak být úspěšný na SugarDaters®: „Píšu první“

Sofia patří k nejpopulárnějším SugarBabes na SugarDaters®. Její profil je každodenně viděn několika SugarDaddies a nedostatkem zpráv věru netrpí. Má 25 let a je to atraktivní dívka s pěknými křivkami, modrýma očima a hnědými vlasy a pochází z Dánska. Sofia souhlasila s odhalením některých jejích tajemství za úspěšným profilem a poskytla nám exkluzivní rozhovor.

Tvůj profil je na SugarDaters.com jeden z nejnavštěvovanějších. Jak to vnímáš?

Upřímně, jsem docela překvapená! Samozřejmě, že si uvědomuji, že mi píše mnoho mužů, ale netušila jsem, že můj profil je jeden z nejpopulárnějších. Je to vcelku lichotivé, ale i dost stresující. Už mám jednoho dlouhodobého SugarDaddyho, který hodně cestuje. To je důvod, proč mám na SugarDaters® stále profil – chtěla bych si najít ještě jednoho SugarDaddyho, který by mi dělal společnost během nepřítomnosti toho prvního. Takže je těžké starat se o jednoho muže, a přitom neustále odpovídat na zprávy od mnoho dalších. Ale já to mám ráda. Většina z nich je opravdu milá a dávají mi samy komplimenty.

Co myslíš, že je důvodem tvého úspěchu?

Věřím, že to je o tom ukázat, kdo jste z co nejzajímavější a nejlichotivější perspektivy. Já jsem vložila hodně úsilí do toho, aby byl můj profil zajímavý a pravidelně jej aktualizuji. Pod zajímavým profilem myslím dobrý profilový text, který vyčnívá a pár dráždivých a skvělých fotek, které zobrazují mě v různých situacích.

Já nejsem jen Sofia, jsem i svůdná SugarBabe. Také jsem studentka, která ráda tráví čas s přáteli, nakupuje a chodí na party. Mám více než jen jednu stránku, takže moje fotky nejsou jen o provokativních pózách.

Takže jaké je tvé tajemství za profilovým textem?

Profil na SugarDaters® mám už několik měsíců, a tak jsem měla nějaký čas experimentovat a přijít na to, co pro mě nejlépe funguje. Myslím, že potřebujete k tomu přistupovat různě podle toho, zda hledáte flirt nebo vážnější vztah. Já patřím k té druhé kategorii.

Jak si experimentovala?

Vyzkoušela jsem mnoho různých textů a každý z nich vyzkoušela použít na týden nebo dva, abych viděla, jaké typy mužů přilákaly. Když byl text příliš odvážný a flirtující, kontaktovali mě pouze muži, kterým šlo jen o sex. Také jsem vyzkoušela popsat sama sebe tak, jak bych se popsala i na běžné seznamce, ale tehdy jsem působila nudně a ani to nepřitáhly správný typ SugarDaddyho. Pro mě to bylo celé o nalezení rovnováhy, která by přitáhla ty muže, které hledám. Nakonec jsem našla správnou kombinaci flirtujícího, vtipného a informativního. Je o tom, kdo jsem s malou jiskrou v oku.

Kontaktoval vás váš současný SugarDaddy poté, co jste si vytvořili „dokonalý profil“ a s lákavou fotogalerií a poutavým profilovým textem? Pokud náhodou ne, nezapomeňte, že svůj profil si můžete kdykoliv upravit!