Sugar Advisor: „Cukr je jako droga”

Inteligentní, strategická a hloubavá SugarBabe, měla iniciativu kontaktovat web SugarDaters® a nabídla svůj přínos na náš blog. Byl to cenný návrh, který bylo těžké odmítnout. Proč? Protože píše o svých vlastních zkušenostech. Její příběhy, rady a tipy jsou neupravené a nekompromisní, vysvětluje, jak lidé vnímají svět SugarDatingu a jaký je ve skutečnosti, bourá tabu, stereotypy a co je nejdůležitější, ukáže nejen světlé stránky těchto typů vztahů. Naše SugarBabe je ve světě SugarDatingu dva a půl roku a důvod, proč se na to dala, je ten, že ji vždy přitahovaly starší muži. Odteď bude vždy jednou týdně naše SugarBabe autorkou nové iniciativy zvané „Sugar Advisor”, kde ukáže skutečný svět SugarDatingu, který inspiruje nejen SugarDaters® komunitu ale i lidi mimo tento sofistikovaného světa.

Existuje mnoho „problémů třetího světa” v myslích mladých a atraktivních dívek. Těžké volby mohou nahradit kaviár pro náhodné jídlo z dodávky. To jsou volby dívky, které dávají přednost starším mužům. Nezapomeňte, že nejsou „starý”, ale „starší”. Takové dívky mají rády také peníze, které mají starší pánové. Tito muži jsou zkušení, účelní a atraktivní. Vědí, co chtějí od života: nepředvídatelnost, svěžest a ženskou pozornost. Vlastnosti dokonalé SugarBabe. Nezapomeňte na inteligenci, sofistikovanost a dobré způsoby. To vám velmi pomůže v tomto světě.

Někteří lidé volají SugarDating, někteří volají jinak. V dokonalé spolupráci toto slovo neexistuje. Ani to neříkejte nahlas. Známe naše role, nemusíme je jmenovat. Je to tichá dohoda.

Dohoda mezi mladou dívkou, která chce zažít jedinečnou cestu do„lepšího” světa a mužem, který jí tam umí poskytnout jednosměrný lístek. Můžete se mě zeptat, proč jednosměrný? Protože jakmile budete chtít luxus, nebudete se chtít vrátit k obyčejnému. Tento svět je jako droga. Dokonce ani nevíte, kdy jste se stali závislým. Chtěla bych zdůraznit, že tento text je spíše cynický a můj postoj vůči muži je spíše praktický.

SugarDaddy

Oliwiina fotka

Fotka z archivu SugarBabe

Dokonalí pánové jsou ochotni dát vám celý svět výměnou za malou pozornost a reprezentativní funkci. Osamělý, bohatý a zranitelný. Malí kluci uvězněni v tělech stárnoucích mužů. Papež Jan XXIII. jednou řekl: „Muži jsou jako víno – někteří dozrají do vinného octa, ale ti nejlepší se věkem zdokonalují.” Souhlasím. Ale všichni potřebují hračky. Nezáleží na tom, zda hrají s auty, loděmi, míčky nebo ženami. Co chtějí nejvíce? Přijetí. To zřídkakdy dostanou od jejich manželky, přítelkyně nebo dokonce matky. Jejich ego není dostatočne pohlazení. V tomto okamžiku zakročíme my. Jsme unikem z každodenního života. Okouzlující a fascinující dámy, které přijmou každý milimetr jejich těla a duše. Můžu utrácet všechny své těžce vydělané peníze, abych se cítili jako skuteční muži. „Muži vládnou světu, ženy vládnou mužům.” Pořád si to opakujte. Krev života mužů je na nás zapůsobit.

SugarBabe

Oliwiina fotka

Fotka z archivu SugarBabe

Být dobrovolníkem je obzvlášť unavující, když to není váš hlavní cíl života. Ambicióznost a odhodlání jsou ceněné ale jenom pouze v malých množstvích. Inteligentní SugarBabes touží po úspěchu, který je bez jeho pomoci nedosažitelný. Nejde jen o peníze. Známosti, známosti a opět známosti. Pro vás nedosažitelní lidé jsou jeho přátelé. Kromě toho, aby vás představil jako svou přítelkyni, potřebujete sebevědomí, mozek a schopnost pít. Pívejte hodně. Úspěšní lidé často utopí smutek v alkoholu. V drahém alkoholu. Potřebujete vědět, jestli se Cabernet Sauvignon hodí k hovězí svíčkové. Po propité noci se můžete dostat do pozice vašich snů. Postarejte se o to, aby si zapamatoval váš entuziazmus, jiskru a samozřejmě elegantní, ale sexy šaty. Nechť váš úsměv nikdy nezmizí. Respektujte jeho okruh známých a važte si, že můžete být jeho součástí. Ráno musíte vypadat jako bohyně. Naučte se pít. Ve světě luxu kocovina neexistuje.

Ženy podvědomě rady předvádějí jejich blahobyt. Aspoň ženy typu SugarBabe. Všichni sníme o Chanel kabelce nebo o Tiffany prsteny. Musíte si něco uvědomit. Apetít přichází s jídlem. Jinými slovy, čím víc máte, tím víc budete chtít. Vaše očekávání rostou, protože si myslíte, že si zasloužíte, co vám dává. Klíčem je nemít žádné očekávání. Nic neberte jako samozřejmost. Važte si ho. Buďte trpěliví. Neposlušné dívky jsou vždy odměněné.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím Instagramu, Facebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.