Sugar Advisor: Západní gejša

„Gejši jsou umělkyně na plný úvazek, ne sexuální objekty. Populárním mýtem je, že gejši jsou buď prostitutky nebo podlézavý proslulé číšnice. Jsou to velmi šikovné představitelky japonské hudby a tance. Jejich úkolem je poskytovat bohatým a vlivným japonským mužem klasickou zábavu,“ vysvětluje Fiona Graham. Jak úžasně to zní? Proč muži v moderním světě nevyhledávají kultivovanou ženskou společnost? Existujeme jen proto, abychom naplňovali mužské sexuální potřeby? Proč je tak těžké vrátit se k tradici svádění prostřednictvím umění, strukturované konverzace či inteligence? Ztratili jsme se v primitivních potřebách. Svět dědictví, kultury a způsobů zaniká kvůli konzumu.

Proč nepřidat špetku japonské kultury do západního světa? Svěží vlna žen rozvíjející své dovednosti v různých oblastech, aby okouzlily muže i mimo sexuálního aspektu. V mé představě by moderní SugarBabes mohly být považovány za převedenou verzi gejši. Být respektována, obdivovaná a oceňována. „Danna“ byl obvykle bohatý muž, někdy ženatý, který podporoval vysoké výdaje spojené s tradičním školením gejši. To by se mohlo týkat i SugarDaddyho. Muž, který podporuje rozvoj a vášně ženy, je na oplátku být pobavení informovanou, krásnou ženskou společností s otevřenou myslí. Ve společnosti je velký tlak feministického hnutí a možná to zní vtipně, ale gejši jsou nejblíže k běžným feministkám. Jsou to silné a vzdělané ženy sloužící ambicióznímu a inteligentnímu muži. Svět gejš je světem, kde se vyměňuje flirt za rafinovaný vkus. Pro mě je to dokonalá souhra. Hlavním cílem feminismu je zabránit diskriminaci žen a bojovat za stejná práva. Muži a ženy se navzájem rozvíjejí a oslavují. Ona zabaví a on za to platí, je to jednoduchá výměna zakořeněná v antické tradici. Gejši patří k finančně nejsamostatnější ženám v Japonsku.

Západní ženy se ztratily v mužské energii. Probrali roli mužů a zapomněli na srdce a domů. Podstatnou věcí je utišit feminismus a vrátit se ke kořenům. Podívejte se na gejši, ony stavějí jejich ženskost nadevše. Jejich způsob chůze, dokonalá pleť a make-up, nenucená podřízenost. To muže vzrušuje. Jednou jsem slyšela o přirovnání ženě k “ocelové magnólii” – zvenku křehká jako květ a zevnitř tvrdá jako ocel. Gejša je ztělesnění erotizmu, který nezahrnuje sexualitu. Najděte v sobě moderní gejšu. Poskytujte intelektuální, ne sexuální zábavu (minimálně nejen sexuální). Buďte poradkyně prvotřídní kvality. Pohyby vašeho těla, váš hlas, make-up, šaty a vysoce inteligentní konverzace zanechají na muže dojem dosahující na hluboko ke smyslnosti. Máte právo vybrat si mentora. Můžete si budovat vztah se SugarDaddym, který je ve většině případech monogamní. My nejsme orientované na zisk, gejši jsou. Buďte nevinná ale ne naivní. Pokud nabízíte sama sebe, nabídněte mysl a ne tělo.

Někdo to může nazývat „podřadné ozdoby“, já to nazývám velká inspirace a motivace.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.