DÁLNÝ VÝCHOD HORKOU NOVINKOU: Randite odteď s čínskými SUGAR DADDIES A SUGAR BABES

SugarDaters® expanduje do Číny. Odteď můžete randit s čínskými SugarDaddies a SugarBabes na čínské verzi SugarDaters® – Goodlifedating.cn

SugarDating je typ online seznamování, který považuje finanční benefity za základ vztahu. Lidé se často domnívají, že v západní společnosti je tento model vztahu extrémně odlišný nebo méněcenný oproti klasickým randění. Avšak SugarDating výrazně eskaloval během posledních pár let dokazoval, že v naší společnosti čas jsou peníze a lidé si nemohou dovolit nic ztratit. SugarDating je méně komplikovaný, časově nenáročný, upřímný, skutečný a výhodný pro obě strany stejným způsobem a ve stejném množství. V SugarDatingu si už nikdo nemusí více vybírat mezi byznysem a potěšením. Lidé prostě mohou mít obojí bez jakéhokoliv vysvětlování.

Čína na radaru

Zaregistrujte se hned!

GoodLifeDating.cn, první SugarDaddy webstránka v Číně s evropskými a čínskými partnery

Během posledního roku tým stojící za SugarDaters® – jedna z hlavních evropských SugarDaddy stránek a největší ve Skandinávii – dostal značné množství žádostí od mužských uživatelů, že by chtěli mít možnost spojit se s čínskými ženami. Kvůli odhalení důvodů za tímto dříve neočekávaným poptávkou, uskutečnili jsme průzkum mezi některými ze SugarDaters® uživatelů. Odpovědi účastníků byly vcelku zajímavé, avšak ne až tak překvapující.

Proč si SugarDaddies hledají čínské SugarBabes?

Zaregistrujte se nyní!

Velké očekávání

Podle výsledků měla většina účastníků naléhavou preferenci – v některých případech dokonce fetiš – pro východoasijské ženy. Někteří SugarDaddies věří, že čínské ženy jsou sexuálně otevřenější jako evropské dívky. Zda jsou tato očekávání založené na realitě, neumíme odhadnout, avšak nemohou být ani přehlédnuty.

Byznys a potěšení

Hlavní důvod, proč randit s Číňany, je ten, že evropští byznysmeni často cestují do Číny, a proto hledají někoho domácího, s kým mohou strávit čas. Někteří SugarDaddies by rádi měli někoho lokálního na zpestření jejich zaneprázdněné programů a prohlídku místa s krásnou zdejší ženou.

Nestárnoucí krása

Další důvod, proč se Čína jeví tak populární pro evropské muže, je krása domácích žen. I když se SugarDating často považuje za vytváření shod mezi mladými ženami a bohatými staršími muži, nemusí to nutně být i případ Číny. Zjevně věk není rozhodujícím faktorem pro evropské muže, ale spíše to, jak čínské ženy vypadají. Jak se ukázalo, gentlemani si lze hledají mladě vypadající, avšak ne nutně mladé dámy. Někteří z respondentů komentovali, že čínské ženy jsou známé tím, že po 18tce nestárnou, což zvyšuje šance na nalezení si mladě vyhlížející partnerky se zralým smýšlením.

Ode dneška má proto každý Evropan zajímající se o SugarDate s člověkem z Číny možnost učinit tak přes GooLifeDating.

Spojte se se SugarDaters® přes Facebook či Instagram!

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.