Sugar Advisor: „Dolce far niente“ – Sladkost nicnedělání

„Dolce far niente“ – Sladkost nicnedělání

Určitě mnoho z vás vidělo film „Jíst, meditovat, milovat“. Sama jsem ho viděla asi tak 50krát. Vsadím se, že většina žen touží po hledání sebe samé v rájích na zemi, přesně tak, jak to dělala Elizabeth Gilbert. Bezstarostně objevovat kultury v ústraní. To je to, co jsem si představovala. Začala jsem jako ona – Římem. Samota, chutné večeře a dlouhé procházky po ruinách mě po týdnu začali nudit.

Moje dovolená v Římě netrvala dlouho. Dokonce jsem přijala nadbytečné 4 kila na mně tak, jak radila Elizabeth: „Musíte milovat polevu na svém muffinů“. Bohužel, do Indie jsem necestovala. Nemám ráda chození po kravských hovnech a celodenní meditování. Elizabeth, odpusť mi.

Můj deník z Bali

Letěla jsem však do Bali. Byl to mým SugarDaddym sponzorovaný výlet na populární indonéský ostrov. Můj sen se stal skutečností. Vyhledávače letenek vždy říkali, že lístky tam jsou mimo mého rozpočtu. Přijala jsem to. Představovala jsem si, jak se kola přes džungli a otevírám svou duši před spirituálním guru. Úplně jsem zapomněla na realitu.

Letěla jsem tam se společností Emirates, takže luxusní cestování. Brutální uvědomění se na mě čekalo v destinaci. Můj SugarDaddy musel zůstat v Evropě týden navíc. Vždyť víte, pracovní povinnosti. Šlo pouze o 7 dní v kompletně cizí kultuře, Elizabeth tak strávila měsíce – „Máš na to,“ řekla jsem si.

Další návrat ke skutečnosti byl ten, že Bali nevypadalo tak, jak jsem si představovala. Hluk, znečištění, turisté, motocykly – zkrátka chaos. Sama sebe jsem se ptala: „Jak tu najdu sama sebe? Jak najdu klid v duši?“ Můj SugarDaddy mě poslal do hotelu pro střední třídu, jaké elegantní. Slabá klimatizace a lepkavá rýže nonstop. Dobře, už se nebudu stěžovat. Byla jsem na jednom z nejkrásnějších indonéských ostrovech. Žádné starosti, žádné závazky, svoboda. Týden jsem strávila objevováním města a testováním sebe samé. Měla jsem hodně slabých chvil. Ztratila jsem se, spálila se sluncem a skamarádila se se šváby. Nenašla jsem klid v duši, ale přežila jsem.

Přišel. Když jsem ho uviděla na letišti, skoro jsem se rozpustila. Ne proto, že venku bylo 35 stupňů. Byl tak přitažlivý. Vysoký, opálený, svalnatý a energický (seznam je delší). Jeho namodralé oči byly jako oceán obklopující ostrovy Phi Phi. Jeho okouzlující bílý úsměv byl svůdný. Byl skvělý milenec, vášnivý ale ne žádostivý. Avšak nemohla jsem se zamilovat. Byla mezi námi dohoda, takže teoreticky jsem mohla, ale musela bych to skrývat. Nechtěl se zavazovat, chtěl žít takový život, jako by zítřek neexistoval. Jeho přání bylo mým rozkazem. Byla jsem výbornou společností v sociálním životě, v posteli a v konverzaci. Byla jsem jako otevřená kniha. Musela jsem, chtěla jsem zažít nezapomenutelné momenty, které mě budou navždy provázet. Polovina z vás je nyní pobouřena a myslí si: „Jsi zaprodána.“ Něco vám vysvětlím, neprodala jsem sebe. Prodala jsem svou společnost.

V následujících týdnech jsem zažila objevování, dobrodružství, džungli, nejlepší tuňákový tatarák v mém životě a hladký život SugarBabe na cestě. Moudré SugarBabe. Vědomé si svých kvalit a uzemněné v mysli. Co jsou cíle typické SugarBabe na exotické dovolené? Sluncem políbení pokožka, ne spálená. Krásné lehké šaty a jemné zesvětlení vašich vlasů na havajský způsob. Potěšení z výhledů, alkohol a jeho společnost. Vaše vděčnost za každý výjimečný moment, který lze díky němu zažít. Usilujte o více než jen o lenošení na pláži. Vím, že objevování „turistických rájů“ není nejlepší zábava, ale ukažte mu, že zkoumání jiných kultur může být zajímavé. Hlavně, když na sobě máte minisukni a každý muž se za vámi otáčí, se váš SugarDaddy může cítit jako alfa samec. Povzbudí ho to kráčet, přísahám.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.