Sugar Advisor: Cukrové hranice

Cukrové hranice

Nedávno jsem začala přemýšlet nad námi ženami. Omlouvám se, gentlemani, tento článek bude směrován pouze na ženské pohlaví. Vždy někoho hledáme – dokonalého přítele, věrného manžela či zkušeného SugarDaddyho. Tato cesta může být komplikovaná a časově náročná. Nicméně nemohu si pomoci a neustále se sama sebe ptám: stáváme se více a více zoufalými? Jsou 30. narozeniny naším datem spotřeby?

Nezačínám s tímto tématem bezdůvodně. Příští měsíc oslavím 25. narozeniny. Někteří říkají, že je to bod na půli cesty a jiní říkají, že je to jen vstup do dospělosti. Jsou zde jisté požadavky na manželský status či kariéru. Většina mých vrstevníků je šťastně zadaná, čekající potomka nebo má na prstě diamant.

Zoufalá z toho, že v současnosti nemám žádného SugarDaddyho, jsem se rozhodla jednoho si najít. Potřebuji si trochu osladit svůj život. Po tom, co jsem věnovala na našem webu SugarDaters dlouhé hodiny konstruktivním (a také méně pozitivním) konverzacím, dohodla jsem se na 10 rande. Setkání, na kterých přibližně zjistím, zda je mezi mnou a některým z těch mužů spojení a chemie. Toto číslo zní směšně, ale je to výsledek mého průzkumu a dychtivosti po nalezení si partnera.

Před těmi schůzkami jsem se nepovažovala za vybíravou osobu. Právě naopak, nikdy jsem nejednala rychle, abych někoho odmítla. Avšak na moje překvapení jsem zjistila, že jsou jisté mužské vlastnosti, které nevím snést. Zatímco některé z konverzaci měli hlubší význam, u jiných jsem si jen vychutnávala sushi, vypnula mozek a myslela si: “Další!”. Kdy jsem se stala tak zoufalá ohledně nalezení si pana dokonalého?

Netrpím nedostatkem peněz, takže moje zoufalství nesouvisí s finančními důvody. I když se cítím trochu osamělá, osamělost může být někdy zdravá. Mentální vystřízlivěl a soustředíme se na sebe.

Pramení moje nepohodlí v single stavu ze strachu překročení magické hranice 30tky v samotě? Částečně ano. Ženy mají určitě rady, když jsou vážené a uctívané. SugarDaddies vědí, jak nás rozmazlit. Pozvednou naše sebevědomí, motivují a inspirují nás. Vím, že bych se měla cítit stejně i bez něj, ale necítím se. Kromě upozorňování na to, jaká jsem cenná, mi chybí jiskra. Vzrušení. „Lidé se navzájem motivují a posouvají – tato touha je nejmocnější síla a většina věcí, které si navzájem řekneme, nemá na nás žádný dopad,“ říká můj bývalý SugarDaddy. Proč potom byla většina konverzaci, které jsem měla, založená na sexuálních preferencích a představách? Mně se zdá, že to odhaluje aspirace člověka. Takoví muži nehledají stabilitu, ale dobrodružství. Když jsem se zeptala, jakou radu by dal můj bývalý SugarDaddy zoufalým SugarBabes, odpověděl: „Najdi si práci.“ Asi měl pravdu.

Čím větší zoufalství, tím větší selhání. Berte věci s nadhledem, starejte se o sebe a zachovejte si vaši individualitu (tolik klišé). Nemusíte mít všechno před magickou hranicí. Jak jednou řekl můj vzor Carrie Bradshaw: „Užívejte si sama sebe. Na to jsou 20te roky. Během vašich 30tých let se hodně naučíte. 40tka je zde na placení si drinků.“

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.