Sugar Advisor: Cukrové stereotypy

Cukrové stereotypy

Mnoho lidí přirovnává SugarBabes k ženám, které nosí masku. Nemají ji jen jako make-up, ale také ní zakrývají své skutečné vlastnosti. Zdá se, že světu SugarDatingu vládnou ledové královny – rozmazlené, povýšené ženy s přehnanými požadavky a neobvyklými tužbami. Jde o ženy, které se ztratily v materiálním světě a ve své slabosti se odevzdali inspirovat úspěšných mužů. Je tento typ osobnosti vůbec atraktivní? Kde jsou autentické a přirozené dívky, které chtějí objevovat nekonvenční vztahy?

Přelomme tuto stěnu. Každá z nás se může stát SugarBabe. Není důležité, zda jste nízká nebo vysoká a zda jste odbarvená blondýnka nebo zrzka. Každá z nás má právo objevovat neobvyklé propojení. Nemusíme být „někdo“, abychom vstoupili do tohoto prostředí. Zvláštnost a rozdílnost jsou dokonce více atraktivní než klony střídající SugarDaddies jako ponožky. Během mé cesty jsem potkala mnoho druhů SugarBabes. Byli mezi nimi ty extrémně se o sebe pečující, a i ty normální, běžné hledající se studentky. O některých z těchto žen byste si nikdy nepomysleli, že mají něco se staršími, bohatými a úspěšnými muži – jednoduše vypadají „příliš obyčejně“. Každá z nás vstoupila do tohoto světa z různých důvodů. Pro někoho to bylo z finanční zoufalství, pro jiné to bylo o potřebě objevit něco nového nebo o závislosti na luxusu. I přesto, že máme různé důvody a motivaci, jak SugarBabes jsme vrženy do jednoho pytle.

Nicméně klíčem je autentičnost a diverzita. Nepovolte na svých vlastních hodnotách a nehrajte roli dokonalé SugarBabe. Nejvíce ceněné ženy jsou vášnivé, sebevědomé a jedinečné. Nehrají hry a řídí se vlastním instinktem a preferencemi. Zkušení SugarDaddies vědí vycítit faleš.

Být sama sebou je sexy. Být sama sebou je atraktivní. Upřímnost se cení. Skrývání se pod maskou znamená strach z odsouzení. Představte si, jak by se mohlo změnit naše prostředí, kdyby každá SugarBabe mohla upřímně přiznat své zájmy. Stereotyp „chladné mrchy“ by vymizel a normální ženy, které objevují neobvyklé vztahy, by nebyly více shazované.

Muži by mohli otevřeně přiznat, že mladé ženy jejich motivují stát se více aktivními a vitálními. Každý muž má rozdílný vztah, sexuální a morální preference, což znamená, že každé zvíře si najde svou krásku.

Pokud je toto všeobecně známý fakt, proč je to pak stále tabu? SugarDating není zločin. Kdy budeme připravené hrdě oznámit světu „Jsem SugarBabe“? Nevím, ale doufám, že se společnost konečně zbaví předsudků a pochopí, že běžné ženy mají tendenci být lépe SugarBabes jako příliš dobře vychované Barbie panenky? Nemají náročné požadavky a zůstávají věrné samy sobě. Buďte skutečnou ženu. Vyberte si vlastní cestu a ignorujte názory ostatních. Můžete být kýmkoliv chcete a SugarDating je ta nejsladší verze vztahu.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com nebo poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím Facebooku.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.