Sugar Advisor: Takto vidím svou budoucnost

Takto vidím svou budoucnost

Když se mě lidé ptají, jak dlouho plánuji dělat SugarDating, odpovídám: „Je to dočasné.“ Hodně lidí se zajímá, zda v tom existuje nějaký limit a pokud se jednou stanete SugarBabe, zda jí zůstanete navždy. Jak jsem již v minulosti zmiňovala, někteří si myslí, že přestanete být atraktivní SugarBabe, jakmile překročíte magickou hranici třicítky. Blbost. SugarDating můžete dělat celý život. Otázka je, zda tento životní styl přináší stejné benefity i po určitém čase. Nemluvím jen o penězích – budou nové zkušenosti, cestování a lidé stejně uspokojující jako na začátku? Nebo můžete ze SugarDatingu vyrůst?

Samozřejmě! Tvrzení, že SugarDating je jen dočasný, je očividné, ale ne pro každého. Některé ženy se rozhodnou ponořit se do pohodlného života SugarDatingu na tak dlouho, jak je to možné. To však není pro mě. Vždy jsem věděla, že SugarDating je pro mě dobrodružství a nekonvenční zážitek pouze na určitý čas. Toto prostředí přináší do mého života podstatu, rozvoj a příležitosti. Psaní o mých zkušenostech je jen důkazem toho, jak mnoho jsem se naučila a kolik toho ještě musím objevit!

Každodenní komunikace s jinými SugarBabes a SugarDaddies mi dodává hodně energie a potěšení. Abych však byla upřímná, v budoucnu se vidím, jak sedím při postýlce mého dítěte a čtu můj Sugar Advisor blog. Usmívám se. Nikdy bych nebyla mým dětem takovou zkušenou průvodkyní, pokud bych v minulosti nepotkala mých mentorů, tj. SugarDaddies. Kromě jiných věcí mi ukázali, jak se postarat a podporovat jinou osobu. Naučila jsem se mnoho dovedností, které bych se ve škole nenaučila – od byznysu až po ložnici. Pomohli mi bojovat s nejistotou a s budováním mého sebevědomí.

Toto období mého života určitě patří k těm nejúspěšnějším. Čerstvost, objevování světa a učení se od zkušenějších, úspěšných mužů je bonusem v mém každodenním životě. Někde hluboko ve mně si myslím, že by to měla vyzkoušet každá žena! Být ceněna, rozmazlována a odvážná.

Je to malá přestávka před skokem do dospělosti, rodiny a práce na plný úvazek. Odpočinek a oslava mládí ve společnosti cenného partnera. Samozřejmě nikoho nenutím! Tato moje životní fáze bude trvat o dost déle, protože cítím, že kariérní rostu. Tak dlouho, jak budu rozvíjet své vášně, budu pokračovat v tomto dobrodružství. Pokud vám však vaše vědomí říká, že je načase skončit se SugarDatingom, udělejte tak! A to i když vaše sociální a finanční situace není nejlepší. Vždy existuje ten správný moment pohnout se dál, abyste otevřeli novou kapitolu vašeho života, ať už jde o byznys, studium nebo usazování.

Mnoho lidí upřednostní tradicionalismus, i když vyzkoušelo SugarDating. To je skvělé! Všichni si vybíráme své vlastní komplikované životní chodníčky, abychom dosáhli našeho vytouženého cíle.

Zvu vás, abyste mi poslali všechny vaše otázky a návrhy na mou stránku na Facebooku! Díky nim budeme moci vytvořit upřímné Q&A.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com nebo poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím Facebooku.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.