Sugar & Spice: 5 důvodů, proč je váš mladý přítel nanic (dokonce i když je bohatý)

Sugar & Spice: 5 důvodů, proč je váš mladý přítel nanic (dokonce i když je bohatý)

Sugar & Spice

Ahoj, jsem vaše nová SugarDatersâ blogerka a toto je můj první příspěvek. Jej! Kvůli nepříliš pravděpodobné možnosti, že jednou budu mít normální kariéru, vám neřeknu, kdo jsem, pokud mi nedáte fakt dobrou nabídku – v takovém případě se mi ozvěte přes email nebo Facebook a poskytnu vám mé informace na PayPal, díky. Toto byla ta nejdelší věta, jakou jsem kdy napsala. Jinak doufám, že vás moje skrytá identita neodradí od kamarádství se mnou, mám pravdu? Tak si připravte své latte a bez dalších zbytečných řečí se pusťme do tohoto týdenní témata. A tou je 5 důvodů, proč je váš mladý přítel nanic. Dokonce i když je bohatý.

1. Není připraven na skutečné závazky. Závazky nemyslím jen to, když vám navrhne: „drahoušku, pojďme spolu bydlet“. Nejprve z toho budete nadšená, ale o 2 týdny si uvědomíte, že si jen chtěl dělit nájem a chtěl vás nechat dělat všechny domácí práce.

2. Nenaučil se, jaký je čas cenný. Toto se stane bolestivě zjevné každým dalším dnem, který stráví hraním Fortnite nebo pitím řemeslného piva s jeho chlapci. Přesně tak, s jeho chlapci.

3. Pravděpodobně si najde někoho ve vašem věku o 8 let. Buďme na chvíli realističtí. To, co víte nabídnout teď, bude vědět někdo ve vašem věku o 8 let. Jasné, jste chytrá, charismatická, jedinečná a všechno to ostatní. Ale opravdu si myslíte, že ty jeho ex s hodně dětmi a dvěma pracemi nebyli na tom před časem stejně? Myslela jsem si. Chcete být ta druhá manželka, nikdy ne první.

4. Stále je maminčin miláček a ona vás asi nebude mít ráda. Tedy určitě ne. Ať už je váš typ veganský hipster nebo alfa samec žijící v posilovně, je vysoká pravděpodobnost, že ho jeho matka stále vnímá jako malého chlapce a objednává ho na vyšetření u zubaře. Váš přítel je pravděpodobně nejdůležitějším mužem v jejím životě, protože se s manželem odcizili už před časem. A to hlavně, když se ocitla v situaci první manželky (viz 3. bod). Takže se připravte na boj o jeho pozornost během nepříjemně trapných rodinných obědů.

5. Na rozdíl od jeho otce, je pravděpodobně stále otevřený vůči svým emocím a jeho skutečnému ufňukaným já. Dokonce na to existují vědecké důkazy. Co jinými slovy znamená, že jste to koneckonců vy, od níž bude očekávat psychickou podporu 24/7. Jen si to představte, když ho chytí jedna z jeho seriózních existenčních krizí. Komu se chce řešit tyto ho***? Mně určitě ne.

Pokud si v této chvíli myslíte, že píšu jen kvůli vlastním špatným zkušenostem, přiznávám, že máte čistou pravdu. Ale předtím, než zavrhnete mé důvody, berte na vědomí, že jsem dala šanci několika adolescentních chlapem. My, mladí lidé, nejsme až tak jedineční, co se týká randění. Ale všichni postupem času rosteme.

Pokud chcete o mně vědět víc nebo máte jakékoliv dotazy, zanechte komentář, napište mi email na sugarandspice@sugardaters.com nebo na FB stránce SugarDaters Blog. Slibuji, že budu milá.

A samozřejmě nás sledujte na Facebooku SugarDaters Česko.