Sugar Advisor: Jak poznat SugarDaddyho v reálném světě?

Ano, na SugarDaddies mám radar. Jak je poznat v offline světě? Je to jednoduché. Jeho oblečení, chování a poloha odhalí jeho sociální status. Dobře sedící oblek klasického střihu zvýrazňující postavu může být znakem potenciálního SugarDaddyho. Elegantní vystupování v souladu se Savoir Vivre. Expert na víno a cestovatelské destinace. Obvykle vlastní auto, které pasuje k jeho osobnosti. BMW jako luxusní auto patřící bohatému nadutce. Gentleman s Mercedesem třídy S je zas stárnoucí workoholik. Vysportovaný SugarDaddy vlastní Range Rover. Zkrátka, jde o přesně ten typ chlapa honící se za úspěchem.

Další typ SugarDaddyho není až tak snadno rozpoznatelný. Zapadá do davu. Mladší, nedbale oblečený a rozcuchaný. Na první pohled nekladete důraz na jeho vzhled. Zajímá se někdo o módu, když nosí špinavé Gucci tenisky? Nedávno jsem takového nenápadného muže potkala. Vypadal chlapecky a chudě. Byl rozptýlený a nepřítomný. Přesto jsem v něm vycítila potenciál. Moje pocity se potvrdily, když jsem vstoupila do jeho 200 metrů čtverečních velkého bytu v centru Kodaně. Byt byl plný různých kousků současného umění. Zablácené Balenciaga a Gucci tenisky pohozené po zemi. Byl znuděný, bohatý a nadržený. Netflix byla jeho jediná zábava. Nemusel se předvádět, luxus měl v krvi a nemohlo ho to trápit méně. Věřte mi nebo ne, chtěla jsem se stát jeho ženou. Nedokázala jsem však Casanovu svést.

Tak kde setkat potenciálního SugarDaddyho?

Charitativní večírky, luxusní bary, hotely či golfová hřiště. Dostaňte se tam jako hosteska či dobrovolnice. Když spatříte svůj cíl, flirtujte a buďte sebevědomá. Nejste jen pěkný obrázek, máte svůj mozek a názory. Pokud se rozhodnete udělat první krok, buďte autentická a kreativní. Projevte zájem a bezstarostně s ním navažte small talk. Buďte odvážná. Obvykle si bohatí SugarDaddies hlídají své soukromí a neprokáží svou náklonnost hned. Během konverzace vyciťte, jaké jsou jeho záměry a preference. Nemůžete kliknout na jeho profil a jednoduše se vše dozvědět najednou. Soustřeďte se na to, abyste z něj dostali co nejvíce informací. Pokud ví, co je SugarDating, zhodnoťte, zda máte podobné očekávání. Pokud se však s tímto fenoménem ještě nesetkal, uveďte jej do obrazu přes vyprávění o vašich snech, plánech a cílech, aniž jste zněly zoufale. Pokud jste si získali jeho pozornost, navrhne vám rozvíjení vašeho vztahu. Další kroky znáte.

Důležitým aspektem SugarDatingu je networking. Na co jsou vaši přátelé? Udělejte průzkum, zda se do vaší skupiny kamarádů neblíží nějaké velké ryby. I když si nenajdete SugarDaddyho hned, buďte společenská a vytvořte si kontakty. To značně zvýší vaše šance.

Věřte mi, i když hledání toho pravého v reálném životě se může zdát jako výzva, sebevědomí, vhodný outfit a pozitivní přístup umí udělat zázraky.

Obecné podněty nebo dotazy do SugarDaters Q&A posílejte na email ema@sugardaters.cz.

Samozřejmě nás sledujte i na Facebooku.