SucreBen: Jak jdou dohromady SugarDating a peníze?

SucreBen: Jak jdou dohromady SugarDating a peníze?

Na rozdíl od toho, co si možná mnoho SugarDaddies myslí, jsou případy, kde peníze mohou být proti zájmům SugarDaddyho.

„Co ho činí tak výjimečným, abych se rozhodla s ním zůstat?“ To je otázka, kterou se ženy rady ptají nejen v SugarDatingu, ale i v jakémkoli jiném druhu vztahu.

Na jedné straně má SugarBabe ráda uznání, pocit, že je ta nejkrásnější žena a možnost být ve středu pozornosti. Na druhé straně (na rozdíl od toho, co si možná SugarDaddies myslí) má ráda výzvy v tom smyslu, že potřebuje najít dostatečné důvody k tomu, aby ji přesvědčili, že má zůstat s vámi.

Jedna z věcí, kterou můžete udělat, abyste vyvolali její zvědavost a zvýšily zájem o vás, je být ve společnosti jiných žen. Avšak nedat jí vědět, že jste ochoten na ni utrácet peníze (nebo dokonce vůbec o penězích nemluvit), může být skutečným testem, jak moc ji přitahujete!

Vzpomínám si na dva konkrétní případy SugarBabes, se kterými jsem v minulosti randil díky SugarDaters®. Během našich setkání jsem se rozhodl vůbec neotvírat otázku peněz. Chtěl jsem především vědět, jak daleko to s nimi vím dotáhnout bez použití karty peněz. Po dvou týdnech neustálého vypisování a volání ses mi podařilo jít s nimi na večeři a strávit s nimi noc bez zmínky financí. Rychle jsem si uvědomil, že peníze nebyly pro tyto SugarBabes na prvním místě.

Pokud v této fázi nevzpomene SugarBabe žádné potřeby, určitě ocení, pokud projevíte jako džentlmen a obdarujete ji nějakými dárky jako poděkování za její společnost. Nemusí to přijmout, ale vy budete mít dobrý pocit a pravděpodobně se tak pojistíte dalším rande s touto SugarBabe. Určitě však pořádně zvažte darování dárků, pokud to není to, co hledá (i když to je velmi nepravděpodobné).

Právě proto doporučuji všem začínajícím SugarDaddies, aby SugarBabe lépe poznali ještě před prvním osobním setkáním.

Během této „přípravné doby“ byste měli mít na mysli následující otázky: Proč je na této stránce? Pracuje? Bývá u rodičů? Jaké jsou její denní a měsíční potřeby?

SucreBen je uživatel webu SugarDaters.

Obecné podněty nebo dotazy do SugarDaters Q&A posílejte na email ema@sugardaters.cz.

Samozřejmě nás sledujte i na Facebooku.