Tipy na lepší interakci a komunikaci na SugarDaters®

Pokud jste SugarDaddy, možná chcete vzdát se naděje, že si najdete SugarBabe podle vašich představ. Proč? Protože posíláte množství zpráv a buď nedostáváte žádné odpovědi nebo rovnou cenovou nabídku. Znáte to? Chápeme, jak velmi frustrující to může být a jsme připraveni pomoci vám změnit to. Vezměte si to takto. Kvalita SugarDaters® komunity záleží od nás všech. Takže nebojte se hlásit uživatele, kteří nabízejí své služby nebo jiným způsobem porušují pravidla. Navíc se ujistěte, že své členství naplno využíváte na to, abyste začali zajímavé a smysluplné konverzace. Mladí lidé mohou být rozmazlení pozorností a snadno se rozptýlí. Takže je na vás, abyste poslali takovou první zprávu, která se bude od ostatních vyjímat.

Pokud jste SugarBabe a vaše emailová schránka je plná zpráv „Jak se máš? Co děláš?“ Nebo ještě horší, pokud jsou vám rovnou nabídnutí peníze za setkání. Může se zdát, že se to nedá nijak změnit, a proto to jednoduše ignorujete. Nakonec vás unaví neustále odepisovat na mělké zprávy a začnete si myslet, že možná je nalezení si toho pravého SugarDaddyho příliš těžké.

Neříkáme, že to je snadné, ale určitě to není nemožné. Co můžete udělat, abyste zvýšili své šance? V první řadě neignorujte ty, kteří vám hned nabízejí finanční odměnu za setkání nebo jsou jinak neuctiví. Ozvěte se a nahlaste je. Tímto způsobem můžete pomoct očistit SugarDaters® od lidí, kteří nerespektují druhých a koncept SugarDatingu a zvýšit tak své šance na to, abyste našli někoho opravdu seriózního.

Zadruhé se pokuste odpovědět na všechny zprávy, které dostáváte a buďte uctivá. Takto si můžete zajistit, aby hodnocení vašeho profilu zůstalo vysoké a aby tak potenciálně zaujal tu pravou osobu. Někdy lidé nevědí, jak iniciovat konverzaci, což však neznamená, že nemají co nabídnout. Takže to vyzkoušejte a dejte jim šanci! V neposlední řadě pište první zprávy i vy, a převezměte tak plnou kontrolu nad tím, s kým komunikujete.

Nepřestávejte s interakcí. Pouze přes komunikaci můžete najít tu pravou osobu. Nevzdávejte to – co když vás od ní nebo od něj dělí jen jediná zpráva?