Jak se rozejít se SugarDaddym

Když se váš vztah nachází v těžkých časech a ocitli jste se na křižovatce, ukončete to. Je mnoho důvodů, proč už více nechcete pokračovat v dohodě s vaším SugarDaddym. Možná vám to už nepřináší psychické nebo finanční uspokojení. Vaše city se změnily a počáteční chemie se vytratila. Možná dohoda, kterou jste uzavřely, nebyla dostatečně jasná. Možná začal být příliš majetnický nebo žárlivý. Možná byly vaše očekávání rozdílné a vaše snahy řešit problémy nebyly dostatečné.

Konce nemusí být nepříjemné, právě naopak, jsou začátkem něčeho nového. Priorita je nespálit mosty. Nikdy nevíte, kdy bude pro vás tento kontakt důležitý, a to zejména při bohatých mužích. Pokud máte pocit, že se váš vztah blíží ke konci, pravděpodobně to on cítí podobně. Hned na začátku dohody ho upozorněte, že jde o vztah bez závazků. Potom bude rozchod lehčí, protože si nebude vyžadovat příliš mnoho energie.

  • Upřímnost je nejlepší strategie

Ukončete vaši dohodu upřímnou konverzací. Trpělivě mu vysvětlete, proč nechcete pokračovat v setkáních. Buďte klidná a sebevědomá. Nemusíte mu říct konkrétní důvody, pokud by mu mohli ublížit. Hoďte to na „rozdílné očekávání“ nebo „nutnost soustředění se na sebe“.

  • Neodstraňujte ho ze svého života

Udržujte s ním příležitostný kontakt přes Facebook či WhatsApp. Dejte mu najevo, že byl pro vás důležitou osobou a ne jenom bankomatem.

  • Dejte mu kompliment

Řekněte mu, že váš vztah byl něčím výjimečný a že jste vděčná za všechny společné vzpomínky.

  • Vždy to udělejte osobně

Nikdy se nerozejděte přes email či zprávu. Ukažte svou úroveň a respekt pro druhého. Avšak nikdo nemá rád odmítnutí, proto si nemůžete být jistá jeho reakcí. Z toho důvodu naplánujte setkání na veřejném místě, čímž se vyhnete házení talířů či jinému typu agresivního chování z jeho strany.

  • Ghosting je hrozný zvyk

Ghosting, způsob rozchodu, kdy se jednoduše svému partnerovi úplně přestanete ozývat, jako by se po vás slehla zem, je znakem, že jste nevyspělá ignorantka. Další věcí je, že v době sociálních sítí je nemožné zcela se vypařit. Zraněná osoba stále najde komunikační cestu. Stůjte si pevně za svým rozhodnutím. Nemějte náhle výčitky. Soustřeďte se na vaši budoucnost, kterou byste si měli naplánovat ještě před rozchodem. Vaše finanční situace by měla být stabilní, abyste se vyhnuli nechtěnému návratu k SugarDaddymu pouze z finančních důvodů.

Jako jedna z našich SugarBabes sama říká, nebyl každý její rozchod růžový. Obvykle to skončilo hádkami a přerušením kontaktů. Uvědomila si, že byla chyba ztratit množství cenných lidí v jejím životě. Naučila se respektovat ostatní, i když se jejich cesty rozešly. To je důležitá dovednost. Neviňte sebe nebo ostatních. Pravděpodobně jste se od té osoby naučili hodně a váš vztah měl hodně benefitů. Je čas pohnout se dál a hledat nové vztahy.

„Celý svět je jeviště

a všichni lidé na něm jenom herci:

mají své příchody a odchody“