Proč mají muži rádi SugarBabes?

Čím dál tím více mužů zkouší SugarDating jako životní styl a randí se SugarBabes. Proč je muži mají rádi? Co je na takových ženách přitahuje?

SugarBabes rozumějí ale nenárokují

SugarDating je vzájemně prospěšný vztah. SugarDaddy a SugarBabe si navzájem pomáhají, ale nestarají se, protože oba dostávají to, co chtějí. Zatímco SugardDaddy umožňují SugarBabes snít ve velkém, SugarBabes si je váží a utěšují je. Je uspokojivé poskytovat druhým zážitky, které by si jinak nemohli dovolit.

Většina SugarDaddies je osamělá, často cestuje a hledá si společnost. SugarBabes respektují mužovy potřeby nalézt rovnováhu mezi rušným pracovním a nudným osobním životem. Rozumějí, že SugarDaddies jsou často na cestách, takže nemají čas nebo energii na tradiční randění.

Jinými slovy SugarBabes prostě nemají velké emoční nároky. Dají svým SugarDaddies pozornost a pocit pozornosti bez zbytečných stížností či hádek.

SugarBabes jsou „wild and free“, ale především jsou zábavné

Když chlap randí se SugarBabe, přijímá ve svém životě energii někoho mladšího. Může jít například o jinou sexuální zkušenost, na jakou jsou zvyklí. Každý, kdo tráví čas s mladou, energickou a pozornou osobou, je jakoby znovuzrozený.

SugarDaddies lze považovat za vzdělávací bohy

SugarBabes se chtějí stále zlepšovat. Proto je pro ně zcela běžné hledat pracovní známosti přes randění se SugarDaddies. Zároveň existují muži, kteří chtějí prostě pomoci mladým dívkám se vzděláním a dosažením úspěchu. Může to znít nepravděpodobně, ale opravdu jsou takové případy. V takových vztazích je SugarDaddy něco jako mentor a sex nemusí být až tak důležitý jako úspěch jeho SugarBabe.

Obecně není snadné být SugarBabe. Vyžaduje to hodně sociálních dovedností. Pravidelné randění se SugarDaddym vyžaduje hodně trpělivosti a intuice. Navíc jsou SugarBabes poměrně vybíravé. Například se obvykle vyhýbají chlapem se slabými konverzačním schopnostmi. Nicméně vždy byste měli mít na paměti, že být SugarBabe je více o vztahu než o samotné transakci. Pokud muž začne konverzaci otázkou „za kolik“, určitě nedostane odpověď.

Vytvořte si profil na SugarDaters® a najděte si SugarDaddyho, SugarBabe, SugarMamu či ToyBoya, V případě jakýchkoliv podnětů nebo dotazů nás kontaktuje emailem na ema@sugardaters.cz.