SugarDaddy: Tipy na vylepšení profilu na SugarDaters®

Na SugarDaters® můžete najít SugarBabe podle vašich představ, ovšem váš profil by vás měl co nejlépe vystihovat. Jasné, obvykle je docela náročné vytvořit si výborný profil na seznamce, a právě proto vám přinášíme několik tipů jak na to.

Kde začít?

  • První věc, kterou si SugarBabe všimne, je vaše profilová fotka! Nemusíte být Brad Pitt, abyste na sebe upoutaly pozornost. Nicméně dbejte na to, aby vaše fotka měla dobrou kvalitu, dobré osvětlení (ideálně přirozené světlo) a aby na ní bylo vidět celý váš obličej. Nezapomeňte na přirozený úsměv (zamračeným výrazem ženy neokouzlí) a pokuste se vypadat dostupně jako někdo, koho by se snadno dalo oslovit.
  • Další věcí, kterou si všimne, je váš profilový text. Pokuste se vystihnout vaši podstatu (vzpomeňte vaše záliby a vášně) a rovněž řekněte něco o vašich očekáváních, aby věděla, jaký typ vztahu si představujete.
  • Přidejte více fotek! Po tom, co SugarBabe uvidí vaši profilovou fotku a přečte si o vás základní informace, bude chtít spatřit více! Přidejte fotku celé postavy, aby měla lepší představu, jak vypadáte. Ukažte, co rádi děláte ve volném čase, přidejte například fotku z vaší poslední dovolené či výletu. Bude si tak představovat sebe s vámi na všech těch dobrodružstvích.
  • Vyplňte všechny údaje na vaší profilové stránce, což zahrnuje povolání, vzdělání a vzhled. Potenciální SugarBabe to pomáhá vidět, kdo jste a o co se zajímáte. Bude pro ni snazší s vámi navázat kontakt, když o vás bude mít alespoň základní informace. Jste podnikatel? Super, možná její kamarádka právě založila start-up. Jste právník? Možná ji vždy zajímalo, jak to vypadá v soudní síni. Nepromrhejte příležitost najít si společná témata.
  • Zobrazte se jako pozitivní osoba. Ve vašem profilu nezahrňte žádné negativní či odpuzující vlastnosti. To by ji určitě nenadchlo.

Co nedělat?

  • Neměli byste přehánět. Neohromte ji extrémně velkým množstvím informací. Poskytněte všechny body zmíněno výše, avšak stále by to mělo být relativně krátké a výstižné. Vyvolejte v ní zvědavost, ale neříkejte jí všechno příliš brzy. Může to být těžké, ale představte si váš profil na seznamce jako vaši vizitku. Chcete tam zahrnout všechny nezbytnosti, ale stále ji chcete zaujmout i na reálném setkání. Nabídněte jí předkrm, ale ne hlavní chod.
  • Nenechte se unést. Ve vašem profilu (nebo na rande) nezahrňte nic nevhodné. To je jednoznačné ne.
  • Nenaléhejte příliš. Pokud na vaši zprávu neodpovídá, neposílejte ií další. Pokud jste ji zaujaly, dá vám to najevo.

 

Uplatnění všech těchto tipů vám určitě pomůže dostávat více shod. Nejdůležitější věc tohoto článku je: ukažte, kdo jste! Ale neprozraďte hned všechno. Dejte nám vědět, zda vám tyto tipy pomohly (nebo zda máte nějaké navíc).

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku.