Nejlepší tipy na vánoční dárek pro SugarDaddyho

Vánoce jsou za rohem! Kdo by neměl rád vánoční světýlka, skvělé jídlo a útulnou magickou atmosféru? V duchu oslav možná chcete vašemu SugarDaddymu poděkovat speciálním dárkem za to, že je úžasným kořením vašeho života. Ale jaký dárek dát muži, který má (téměř) všechno? Zde najdete několik tipů, jak udělat vašeho SugarDaddyho extra šťastným během těchto Vánoc.

 

Udělej si sám dárek

Dárek: překvapte ho svými dovednostmi! Nebojte se ukázat váš talent: obrazy, písničky, sochy, šály či výšivky jsou všechno skvělé nápady, se kterými to nemůžete pokazit. Nemusíte však být umělec na to, abyste udělali něco DIY – internet je plný návodů k vytvoření dárků, které opravdu něco řeknou o vás a o vašem SugarDaddym. Co tak fotokniha zachycující všechny vaše nejlepší vzpomínky? Nebo zarámovaná koláž vašich nejlepších fotek, která se dá zavěsit na zeď? Nebo personalizovaná záložka či hrnek? Seznam je nekonečný!

 

Něco o vás

Vlastnoručně dělané dárky není nic pro vás? Žádné obavy, dárek můžete personalizovat i zvolením něčeho, co symbolizuje váš společný vztah. Fotka z ptačí perspektivy města, ve kterém jste se poznali, náhrdelník, který jste na sobě měli, když jste se poprvé políbili anebo něco vtipné symbolizující nějaký váš společný výlet. Nebojte se romantiky!

 

Romantická večeře

Připravte soukromou vánoční večeři! Najděte ty nejlepší recepty na jídla, které má váš SugarDaddy rád, prostřete štědrovečerní stůl a proměňte svůj obývací pokoj na zimní ráj. Nezapomeňte se slavnostně obléknout a připravte se na krásný, intimní a romantický večer!

 

Nezapomeňte na balení

Proč nevyužít balení k vyjádření vašich pocitů? Zabalte dárek do milých odkazů, srdíčkových nálepek či malých kreseb. Ukažte mu, že ho znáte a že vám na něm záleží tím, že zvolíte balení, které ho vystihuje. Pokud například rád cestuje, můžete použít staré mapy.

 

Vaše pocity

Dlouhý list, básnička či zpráva – vypsání se z vašich pocitů zaručí emoční a intimní zážitek. Neměli byste promeškat příležitost být kreativní – okořeňte váš list fotkami, kresbami a barevným papírem a nechte sladký odkaz někde u něho doma (ještě lépe, pokud mu společnost bude dělat výběrové víno či čokoláda) nebo vytvořte výběr romantických frází, básni a myšlenek a sesbírejte jejich to jedné nádoby. Otevřete ji na Štědrý den – romantický zážitek zaručen!

 

Nestresujte se však příliš a zejména se pobavte! Je to příležitost společně oslavit něco krásné a určitě to dopadne dobře, ať už zvolíte cokoli.