Toto musíte přestat dělat, pokud chcete v roce 2020 více randit

Rok 2020 je za rohem. Věříme, že do něj vstoupíte pravou nohou. Sesbírali jsme 4 velké přešlapy v internetové komunikaci, kterým byste se měli zdaleka vyhýbat podle našich SugarBabes. Zároveň na konci článku najdete, jak správně napsat první zprávu.

 

Toto ne:

 

Jste příliš chtivý

Jasné, je zcela normální být v tom až po uši s krásnou SugarBabe. Nebuďte však příliš chtivý. Pokud neodpoví na vaši první zprávu, neposílejte její druhou a třetí. Namísto toho si dejte záležet na tom, aby ta první byla opravdu dobrá (více o tom na konci tohoto článku). Neposílejte jí ani vaše číslo či emailovou adresu. Hlavně ne v první zprávě. SugarBabes používají naši seznamku, protože jim garantuje bezpečnost, díky čemuž se cítí komfortně. Nenaléhejte, aby se toho vzdali. Místo toho počkejte, aby to navrhla sama.

 

Ctrl+c & ctrl+v

Někteří SugarDaddies jednoduše kopírují své zprávy na ušetření času, což je pochopitelné. Tak trochu. Problém je, že ona to ví. Pokud je zpráva velmi obecná a neopírá se o nic z jejího profilu, je velmi očividné, že jste se na něj ani nepodívali.

Jedna ze SugarBabes nám řekla, že přesto, že její profil je v angličtině, mnoho mužů jí posílá první zprávu v jejich mateřském jazyce. Více nápadný už nemůžete být… A takto přijdete o možnost seznámit se s danou slečnou, která by mohla být ta pravá.

 

Jste průměrný

Na internetových seznamkách obyčejné “ahoj” nestačí. Hlavně když nemáte profilovou fotku. Pravdou je, že pokud si SugarBabe vytvoří profil, denně dostane přes 20 zpráv. Takto nikdy nedá přednost “ahoj” před jinými zprávami, které jsou mnohonásobně kreativnější.

Jak vylepšit vaši zprávu? Jděte na její profil! Podívejte se, co o sobě prozradila a jak popisuje sama sebe. Navažte na to hned v první zprávě, kterou ji oslovíte. Také přidejte něco o sobě, jak trávíte svůj volný čas a co od seznamky očekáváte. Zaujměte ji.

 

Odstrašíte ji

Jak SugarDaddy jste pravděpodobně starší a zkušenější. Zároveň je pravděpodobné, že jste na SugarDaters® už nějaký čas. Ona však asi ne. Je docela možné, že je tu nová a snaží se přijít na to, jak SugarDating funguje. Posíláním zpráv jako “Ahoj, hledáš?” nebo “Ahoj, chceš se dnes setkat?” ji můžete odstrašit.

Namísto využijte prvních pár zpráv na to, abyste ji poznali a zjistili, jaká je. Buďte zvědavý a slušný. Když se lépe poznáte, navrhněte setkání. Takto značně snížíte pravděpodobnost, že vám přestane odepisovat.

 

Pro tip: první zpráva v roce 2020

 

Abychom to shrnuli, takto by měla vypadat vaše první zpráva:

  • Navažte na něco z jejího profilu
  • Vzpomeňte něco o sobě (ano, toto můžete zkopírovat)
  • Nebuďte příliš netrpělivý
  • Nenaléhejte na to, abyste přešli na jinou platformu
  • Nenaléhejte hned na sjednání si schůzky

 

Příklad zprávy:

“Ahoj Lucia! Vypadáš opravdu dobře! Vidím, že žiješ v Praze, pravidelně tam jezdím na služební cesty a mám to tam opravdu rád. Naposledy jsem tam byl minulý týden 🙂

Co se týče mě, volného času mnoho nemám, ale když si už nějaký najdu, věnuji ho tenisu, plavání, četbě a cyklistice. Cestování je také velkou součástí mého života. Rád bych poznal někoho, s kým budu moci cestovat, ale pokud se také setkáme jen u nás, chtěl bych někoho dobrodružného a otevřeného.

Budu rád, když se mi ozveš, pokud Tě to zaujalo.”

 

Věříme, že pro vás budou tyto tipy užitečné. Zároveň nezapomeňte na to, že dobře napsaný profil je základem pro více rande v roce 2020.

SugarDaters® vám přeje šťastný nový rok 2020 plný skvělých setkání!