5 tipů pro úspěšné první cukrové rande

První rande je klíč, který buď uzamkne nebo odemkne váš potenciální SugarDating vztah. Pokud to neklapne, je konec. Samozřejmě, chemie je základ. Pokud se navzájem skutečně přitahujete, dopadne to dobře. Nicméně vždy byste měli mít na mysli následující body, pokud chcete, aby bylo vaše první cukrové rande úspěšné.

 

Buďte sebevědomý/á

Víme, snadněji se to řekne, než udělá. Ale přílišná nervozita a nejistota mohou zcela zabít atmosféru. Nechoďte na první rande s tím, že musíte toho druhého totálně ohromit. Příliš na sebe netlačte. Místo toho si představte, že máte setkání s kamarádem/kamarádkou. Myslete na to jako na odpočinkové posezení. A neočekávejte žádný konkrétní výsledek. Pokud to nedopadne dobře, alespoň budete mít vtipnou příhodu.

 

Nebuďte na mobilu

Jasné, jste zaneprázdněný SugarDaddy, ale i tak… Udělá to špatný dojem, pokud budete stále kontrolovat svůj telefon a odpovídat na hovory. Pokud opravdu musíte zvednout telefon, vysvětlete jí, proč to bylo tak urgentní. Jinak si bude myslet, že nemáte vůči ní žádný respekt.

Totéž platí i pro SugarBabes. Víme, že chcete přidávat stories toho pěkného místa, na které vás vzal, ale pokud budete skrolovat Instagram během vašeho rande, SugarDaddy se jednoduše začne nudit.

 

Buďte přítomen/na

Toto souvisí s předchozím bodem. Na rande musíte být přítomen/na. Nemyslete na vaše poslední neúspěšné rande či na věci, které potřebujete udělat, když se vrátíte domů. Druhá osoba vycítí, že tam nejste na sto procent. Vypněte veškerý šum kolem vás a buďte na rande přítomen/na.

 

Vyberte vhodné místo

Vyberte takové místo, kde jste již dříve byli a kde se cítíte pohodlně. Doporučujeme pěknou a příjemnou kavárnu, ve které budete mít dostatek prostoru na mluvení se nebo útulný bar na pár drinků. Tišší místa vám pomohou zjistit, zda je mezi vámi skutečná chemie a zda se opravdu o toho druhého zajímáte. Pokud to nepůjde dobře, nemusíte s danou osobou strávit hodiny. Pokud to však půjde dobře, můžete ještě jít na procházku a více mluvit. Vzrušující program si můžete nechat na druhé rande.

 

Ukončete to správně

Konec prvního rande může být trochu trapný. Políbit se nebo ne? Co mám říct? Někteří říkají, že pokud k polibku nedošlo během rande, nehroťte to na konci a raději počkejte na druhé rande. Pokud k němu dojde. Myslíme si, že je lepší nepolíbit osobu, která to od vás očekávala, jak se pokusit políbit někoho, kdo o to vůbec neměl zájem.

Důležité je říci tomu druhému, zda se chcete znovu setkat. A nemusí to být jen klišé jako „Bylo to příjemné, měli bychom si to zopakovat.“ Místo toho přijďte s konkrétním nápadem. Například: „Dnes jsem se skvěle zabavil! Nejbližší bych ti rád ukázal mou oblíbenou restauraci s nejlepšími steaky ve městě.“ Vyhněte se příliš obecným řečem, je to nudné. A ukončete to objetím, pokud se to zdá vhodné. Trocha náklonnosti nikdy nikoho nezabilo.

 

Co další je během prvního rande nezbytné? Pokud vám napadla bezpečnost, správně. Přečtěte si o tom zde, pokud jste SugarDaddy a zde, pokud jste SugarBabe.