Romantické valentýnské destinace

Valentýn je za rohem! Už o pár dní budeme slavit Svátek zamilovaných. Je to šance naplánovat úžasné překvapení pro vaši cukrovou polovičku. Dostaňte do vašeho SugarDating vztahu trochu dobrodružství a zábavy! Co je romantičtější jako společný výlet? Romantické večeře, noční procházky po městě s koktejly v rušných barech a “dolce far niente” – blažené nicnedělání. Zde je náš seznam nejromantičtějších míst v Evropě:

Florencie, Itálie

Itálie je jednou z nejromantičtějších zemí na světě! Téměř kterákoli místo je v této zemi romantické, ale Florencie je určitě na vrcholu žebříčku. Jelikož únor tam nepatří mezi hlavní turistické sezóny, ceny jsou nižší a památky jsou méně rušné. Připravte se na chladnější počasí (průměrně 12 °C) a užijte si Florencii!

Romantické valentýnské destinace

 

Sevilla, Španělsko

Flamenco, sangria a paella! Španělsko je neuvěřitelně romantická krajina! Sevilla se nachází v jižní části Španělska v krásné Andalusii, která je mixem španělské a arabské architektury. Skutečně jedinečná scenérie!

 

Santorini, Řecko

Santorini je není zrovna nejoriginálnější destinace, ale musíte uznat, že je romantická! V posledních letech je ostrov příliš přeplněný, ale díky dovolené v únoru se obrovským davem turistů vyhnete.

Romantické valentýnské destinace

 

Budapešť, Maďarsko

Budapešť nabízí mnoho možností. Je jen kousek od nás a nepotrápí ani vaše peněženky. Na zahřátí během zimních dnů doporučujeme navštívit jedny z termálních lázní ve městě.

Romantické valentýnské destinace

 

Reykjavík, Island

Island jednoznačně vyčnívá z řady našich ostatních návrhů, ale je to skutečný zimní ráj. Neuvěřitelně romantický! Můžete jít na chatu mimo civilizace obklopenou křišťálově čistým sněhem. Na zahřátí navštivte Modrou lagunu a užijte si nádhernou přírodu!

 

Azurové pobřeží, Francie

Paříž, Paříž, Paříž. Určitě je to romantické město. Můžete si vychutnat krásnou architekturu a chutné jídlo, ale budete to muset sdílet s hodně dalšími turisty. Namísto toho raději zamiřte na jih do teplejší Francouzské riviéry. Můžete navštívit Nice, Cannes, Saint-Tropez nebo Monako (nevynechejte noční kasino). Je to jednoznačně originálnější.

 

Lisabon, Portugalsko

Lisabon se v posledních letech stal velmi vychytanou destinací. Nabízí přátelskou jižanskou kulturu a úžasnou přímořskou kuchyni. Je plný živých barů, hudby a opravdu pohostinných lidí.

Romantické valentýnské destinace

 

Řím, Itálie

Věčné město! Řím je plný skvělých atrakcí a chutného jídla. Pizza a těstoviny, ano prosím! Můžete si užít muzea, galerie a historické památky. Pro ještě větší romantiku si pronajměte skútr a brázdíte městem.

 

Dubrovník, Chorvatsko

Dubrovník se stal populárním díky seriálu Hry o trůny. Mnoho turistů navštíví město, aby objevovaly místa z jejich oblíbeného seriálu. Jelikož v létě je město plné davů, možná je návštěva v zimě dobrý nápad. Užijte si pobřeží Jadranu a historické budovy!

 

Kodaň, Dánsko

Jelikož SugarDaters® je původně dánská společnost, nemůžeme opomenout jeho hlavní město Kodaň. Může být trochu chladná a větrná, ale sníh či led by neměl být problémem. Užijte si romantickou procházku po Nyhavn a zamiřte do jedné z mnoha špičkových restaurací a útulných barů.

Romantické valentýnské destinace