Příběh SugarDaddyho Larse

Přečtěte si příběh dánského SugarDaddyho Larse: „Využívejte SugarDating k poznávání lidí, které byste jinak nepotkali a rozšiřujte si vaše obzory!“

Pojďte se mnou zpět na moje úplně první cukerné rande.

Právě jsem se zaregistroval na SugarDaters® a napsal jsem pár dívkám. Byl jsem zvyklý na Tinder, a tak jsem byl hned na začátku překvapen, jak snadné zde bylo navazovat zábavné konverzace s opravdu zajímavými lidmi.

Jedna z holek, se kterými jsem si psal, byla za „rychlé chemické setkání“. Jelikož jsem netušil, co to znamená, samozřejmě jsem se rozhodl, že skvělý způsob, jak to zjistit, bylo jednoduše se s ní setkat.

Rande bylo… skvělé. Setkali jsme se, objali a hned jsme se rozkecali. Koupili jsme si víno, šli do parku a povídali jsme se tam během jednoho letního večera. Mluvili jsme celé hodiny. Také jsme se políbili. A dělali věci, které byste na veřejnosti neměli dělat…

Slečna mi prozradila, že byla ve světě SugarDatingu nová, přesně tak jako já. Šla do toho, protože měla sexuální představu být dominována mužem. Nešlo o množství peněz, bylo to zejména o představě „být něčím odměněna“.

Měli jsme opravdu super večer. Naše konverzace byla poutavá. Obou nás celá situace velmi vzrušila. Oba jsme si to užili. To mě překvapilo.

To děvče bylo někdo, koho bych normálně nikdy nesetkal. V „normálním světě“ randím s akademickými, kariérní orientovanými ženami, které jsou všechny dost podobné (zralé 20tníčky, milovnice vína, extrovertní a pracovité).

Tato slečna byla… studentka, Veganka a stydlivá. Na Tinderu bych ji hned dal „swipe“ vlevo. Přesto jsme oba měli večer, který byl mnohem lepší než průměrné rande přes obyčejnou seznamku.

Od té doby jsem byl na docela hodně rande. Ne všechny vyšly tak dobře, jak to první, ale většina skutečně ano. Měl jsem možnost poznat mnoho různých dívek. Tanečnice, umělkyně, sociální pracovnice, studentky atd.

Během posledních dvou let jsem byl na přibližně stejně množství rande přes Tinder jak přes SugarDaters®. Když se na tím zpětně zamyslím, nejenže jsem si cukerné rande opravdu více užíval, byli i více nezapomenutelné. Navíc pokud vezmu v úvahu dívky, s nimiž jsem dosud v pravidelném kontaktu, SugarDating je jasný vítěz nad Tinderem. Moje cukerné rande se vyvinuly do přátelství, a dokonce často ani ne do sexuálních, pokud si například daná SugarBabe našla frajera.

A to bylo pro mě fakt překvapení. Změnilo to můj pohled na randění. Myslím, že se příliš soustředíte na to, co si myslíte, že je pro vás správné, zatímco neznámé překvapení může být ve skutečnosti to, co opravdu potřebujete.