SugarDating vztahy na dálku: 5 věcí, které byste měli vědět

Vztahy na dálku nejsou pro každého. Musí vám stačit méně. Namísto setkání se na večeři je třeba se uspokojit s hovorem přes Skype. Pokud se chystáte na večírek, kterého byste se chtěli zúčastnit s vaším SugarDaddym, obvykle to není možné.

Tento druh vztahu si vyžaduje určitou povahu. V SugarDatingu jsou vztahy na dálku pravděpodobnější. SugarDaddies často kvůli své práci cestují, takže je šance, že budete randit s někým ze zahraničí.

Vztahy na dálku také mají jisté výhody. Například protože se s vaší polovičkou nevidíte tak často, více si vážíte chvíle, které na sebe máte a těžíte z nich co nejvíce. Také pokud jste studující SugarBabe nebo zaneprázdněn SugarDaddy, takový vztah vám dává dostatek prostoru na soustředění se na vlastní povinnosti.

Abychom vám pomohli rozhodnout se, zda by SugarDating vztah na dálku mohl u vás fungovat, připravili jsme pro vás 5 věcí, které byste měli mít na paměti.

 

Co zvažovat?

 

Co od vašeho SugarDating vztahu očekáváte?

Jste v pohodě se setkáváním se s vaším SugarDaddym pouze občasně? Jak často se chcete osobně setkávat? Očekáváte, že s ním budete telefonovat? Pokud ano, jak často? Nenabádáme vás na to, abyste vaši SugarDating polovičku ohromily množstvím otázek, protože tak jak je důležité komunikovat s tím druhým, v první řadě musí být člověk upřímný sám k sobě.

 

Chcete to mít exkluzivní?

Některé SugarDating páry chtějí být tradiční, jiné zase preferují otevřené vztahy. Pokud žijete v rozdílných zemích a setkáváte se pouze pár krát do roka, možná nebudete od vašeho partnera požadovat, abyste pro něj byli tou jedinou. Jen mějte na paměti, že pokud zvažujete setkávat se s někým jiným, otevřeně o tom mluvte s vaší cukrovou polovičkou.

 

Jak docílit, aby to fungovalo?

 

Bezpečnost je priorita

V první řadě doporučujeme přečíst si náš článek o bezpečnosti pro SugarBabes. Vždy, když se setkáváte s někým z internetu, existuje několik pravidel, které je třeba dodržovat. Pokud jdete setkat s někým ze zahraničí, také vám doporučujeme naplánovat první rande ve vašem místě. A samozřejmě na veřejném místě. Pokud místo toho zvolíte navštívit vašeho SugarDaddyho v jeho městě, mějte vlastní hotelový pokoj a setkejte se s ním na veřejnosti. Musíte mít záložní plán v podobě vlastního ubytování i způsobu dopravy, pokud to náhodou nedopadne podle představ.

 

Mějte realistická očekávání a promyslete si to

Mluvte s vaším SugarDaddym o tom, jak často byste se mohli setkávat. Buďte realistická. Takto bude váš partner vědět, co očekávat hned od začátku a vy nebudete zklamaná. Je mnoho způsobů, jak si sjednat schůzku. Chcete za ním stále létat? Chcete, aby navštěvoval on vás? Nebo chcete jít na společný výlet někde jinde?

 

Udělejte to vzrušujícím

Pokud se nevidíte často, jiskra se může snadno vytratit. Naštěstí žijeme v době internetové. Když lépe poznáte vašeho SugarDaddyho, pošlete mu flirtující zprávu nebo pěknou fotku. Pro vaši vlastní bezpečnost to udržte na úrovni. Stále to však může být sexy. Pošlete mu fotku vašeho oblíbeného outfitu, selfie, kde se cítíte extra přitažlivě nebo se vyfoťte během vaší party noci. Nejdůležitější je, abyste nedovolili, aby na vás váš SugarDaddy zapomněl.

 

A co si o SugarDating vztahu na dálku myslíte vy?