5 zlomových problémů v randění očima SugarBabes

Všech nás přitahují různé typy postavy a vzhledu. Nemůžeme se líbit každému. Nicméně je několik základních pravidel, které byste měli dodržovat při vztahu se SugarBabes, pokud chcete, aby to vydrželo co nejdéle.

 

Neakceptovaní slova “ne”

Toto platí ohledně všech žen, a nejen ohledně SugarBabes. Pokud muž něco ženě nabídne a ona slušně odmítne, další přemlouvání je velmi neatraktivní. A neohleduplné. Pokud řekne “ne” na další drink nebo setkání, respektujte její rozhodnutí. Docílit, aby se kvůli tomu cítila špatně, je velmi přízemní. Pouze ji odradíte.

 

Zlozvyky

Řekněme si na rovinu, všichni je máme. Ne všechny jsou škodlivé jako například zbožňování sladkostí či noční výlety do ledničky. Avšak některé zlozvyky mohou být zlomové. Pokud máte rande se SugarBabe a nevíte ovládat svůj příjem alkoholu, může to znamenat konec vašeho přátelství. Kouření? To je něco, co byste měli komunikovat ještě před prvním rande. Pro některé ženy to znamená zásadní problém, a proto bude rande pouze ztrátou času pro vás oba.

 

Arogance vůči SugarBabes

Mezi sebevědomím a arogancí je velmi tenká hranice, ale tyto dvě věci mají úplně rozdílné následky. Sebevědomý SugarDaddy je extrémně atraktivní. Avšak arogantní SugarDaddy není. Neustále chlubení sebe a svých úspěchů není přitažlivé. Je to to samé, jako když jste drzý vůči lidem ve vašem okolí a chováte se k nim jako k méněcenným. Vaše SugarBabe si hledá gentlemana, tak jím buďte.

 

Lži

Pokud vás vaše SugarBabe přichytí při lži, může to být konec. Když jí řeknete, že se s nikým jiným nevídáte a pak vás ve městě uvidí s jinou ženou… Au. Buďte k ní upřímný hned od začátku. Předtím, než se rozhodnete pro exkluzivní vztah, řekněte jí, že se stále chcete setkávat s jinými lidmi. Kdo ví, klidně jí to tak může vyhovovat.

 

Hrozná první zpráva

Článek o tom, co nenapsat do první zprávy, si můžete přečíst zde. Obecným pravidlem je napsat zábavnou a zajímavou zprávu, která ukáže, že jste si její profil přečetli a že jste pravý gentleman.

 

SugarBabes, souhlasíte? Nebo chcete něco dodat?