Posílení postavení žen a život SugarBabe: 5 věcí, na které byste neměli zapomínat

Posílení postavení žen je něco, na čem by nám jako ženám mělo záležet během celého roku nezáleží na tom, zda Mezinárodní den žen budeme slavit nebo ne. My v SugarDaters® určitě budeme. Abychom si patřičně uctili tento speciální den, připravili jsme 5 věcí, na které byste jako SugarBabe neměli zapomínat.

 

Máte to pod kontrolou

Nezáleží na tom, kdo za večeři platí, stále máte pod kontrolou váš čas, cíle a rozhodnutí. Je zcela na vás, jakými lidmi se obklopujete, takže se ujistěte, že vás dostatečně respektují.

 

Odvažte se říct ne

Dostáváme se k druhému bodu – je OK říct “ne” na cokoliv, s čím se necítíte ztotožněna. Ať už půjde o osobu nebo situaci. Poznejte své hranice a otevřeně o nich mluvte.

 

Přečtěte si více o online seznamování se v tomto článku.

 

Vaše tělo – vaše rozhodnutí

Jak SugarBabe pravděpodobně nepotřebujete lekci o tom, jak se cítit komfortně ve své vlastní kůži. Zároveň však nikdy nezapomínejte na to, že jste to vy, kdo se rozhodne, zda udržet daný vztah jen na platonické úrovni nebo zda randit s více lidmi najednou. Hateri budou hatovat. Takže zůstaňte sama sebou.

 

Prokažte lásku…

…osobě, která si to nejvíce zaslouží – vám. Vždyť jak se říká, pokud nemilujete sama sebe, kdo jiný vás bude milovat? Věnujte si čas jen pro sebe. Odměňte se, když něco dosáhnete. Vy nejlépe víte, co je pro vás správné.

 

Posilujte postavení ostatních žen

Protože to je ta největší věc, kterou můžete udělat. Sdílejte svou sílu, rady a zkušenosti s ostatními ženami. Poslouchejte jejich problémy a pokuste se společně najít řešení. A samozřejmě sdílejte tento článek s kámoškou, která možná právě dnes potřebuje menší posílení sebevědomí. Nebo zítra. J

 

Nyní si už začněte hledat potenciální polovičku na rande na Mezinárodní den žen!