Jak si sjednat rande během pandemie koronaviru? Přečtěte si náš 5krokový návod

Během uplynulých týdnů se ti nezadaní z nás ocitli v situaci s množstvím volného času. Během toho, jak tráví většinu času doma v karanténě. Úplně sami. Co je určitě výzva i pro těch největších introverty. Tak jak je důležité relaxovat a mít nějaký čas jen pro sebe, pokud je člověk single, neexistuje lepší pocit, jak udělat něco malé, avšak důležité pro své budoucí já, které bude zpět ve hře, jakmile skončí tato mimořádná situace. Takže tady jsou jednoduché tipy, jak vylepšit vaši zkušenost v online randění během pandemie koronaviru.

 

Vylepšete váš profilový text

Dobře si váš profilový text přečtěte, zda a jak podtrhuje nejlepší rysy vaší osobnosti. Opravdu podtrhuje nejlepší rysy vaší osobnosti? Je dostatečně zajímavý a poutavý? Pokud ne, je ideální čas to změnit.

 

Zaměřte se i na vaši profilovou fotku

Jste na ní ve vašem nejlepším úhlu, obrazně i doslovně? Nebo tam máte jen nějakou starou fotku, kterou jste narychlo nahráli, když jste v telefonu neměli žádnou lepší? Nezapomeňte, momentálně je každý online. A vaše profilová fotka je něco, co vaše potenciální budoucí polovička uvidí jako první. Ať to stojí za to. Prohlédněte si všechny vaše nedávné selfies nebo fotky z nějaké pěkné dovolené. Nezapomeňte nahrát nové fotky i do vašeho veřejného a soukromého alba.

 

Napište chytlavou první zprávu

Na SugarDaters® stále přibývají noví SugarDaddies a SugarBabes! Zvyšte své šance na nalezení si dokonalého virtuálního rande napsáním co nejlepší první zprávy. Ujistěte se, že nebude průměrná, zkopírovaná a že bude dostatečně přátelská a zdvořilá. Více tipů najdete v našem článku o tom, čemu se vyhnout při psaní první zprávy.

 

Odměňte se prémiovým členstvím

Jaké je využití profilu, pokud máte jen limitované možnosti k objevování a kontaktování? SugarDaters® prémiové členství vám umožní vidět všechny veřejné fotky ostatní členy a taktéž přijímat pozvánky vidět jejich soukromé fotky. Hned, jak vás někdo zajme, můžete mu/jí poslat neomezené množství zpráv a vidět všechny, které dostanete. Neomezené prémiové členství nikdy nebylo tak důležité jako nyní. Využijte šanci. Zasloužíte si to.

 

Jak jsou na tom vaše shody?

Nyní, když už máte poutavý profilový text, atraktivní fotku a prémiové členství, je načase projít si vaše shody. Udělejte první krok a oslovte někoho, kdo se zdá být atraktivní a zajímavý. Nezapomeňte aktualizovat vaše vyhledávací kritéria, protože nyní můžete randit přes internet s někým zpoza hranic a vycestovat za ním, když se situace konečně uklidní.

 

Čtěte dále: Jak během karantény využít čas moudře

 

Navazujte kontakty teď, setkávejte se později. Investujte čas do vaší online přítomnosti nyní a budoucnost se vám za to poděkuje. Zůstaňte v bezpečí a držte se.

S láskou, tým SugarDaters®