Příběh uživatelky: Vyspělá SugarBabe – na SugarDating není nikdy pozdě!

Když se řekne SugarBabe, první věc, co lidem napadne je, že jsou to mladé 20tníčky. Určitě jim nenapadne 39letá matka dvou dětí.

Ano, to jsem já. Jmenuji se Anna a jsem SugarBabe.

Na SugarDaters jsem se rozhodla zaregistrovat v roce 2017 po x-té trapném rande, které jsem si ten týden narychlo dohodla na seznamce. Tinder, Badoo, Lidé, eDarling. Vyzkoušela jsem je všechny. Nevím, jestli to bylo algoritmy nebo jen mou smůlou, dopadlo to šňůrou setkání hraničícími s katastrofou. Podobně to dopadlo s tradičními formami seznamování jako např. rande na slepo, když mi kámoška někoho dohodila, večer v baru v podnapilém stavu či občasný speed dating event organizovaný v mém městě. Naše zájmy se zřídka shodovaly, a to ani nemluvím o našich potřebách či očekáváních.

SugarDaters mi hned udeřilo do očí jako něco jiného. Zamlouvala se mi přímočarost a otevřenost lidí na této stránce. Žádné hry či lži – lidé mohli otevřeně komunikovat o tom, co chtějí od toho druhého a co jsou ochotni dát v rámci svých časových možností, závazku a množství pozornosti.

Musím však přiznat, že jsem se obávala, že jsem tento vlak dávno promarnila. Přestože jsem v dobré formě (jógu fakt miluju!), s blížící se strašidelnou 40 jsem si nebyla vůbec jistá, že někdo, kdo by se mi líbil, by se zajímal o SugarBabe, která už, ehm, není až tak velmi SugarBabe.

Netrvalo dlouho, dokud jsem pochopila, jak moc jsem se mýlila! Do hodiny mi přišlo množství zpráv. Měla jsem několik setkání na kávě a žádné z nich se nepodobalo neuvěřitelně nudným a bezvýznamným tradičním rande. Většina mých setkání byla se zkušenými SugarDaddies, kteří po letech flirtování s mladými (ale nestabilními) ženami viděli možnost randit s někým v mém věku, aby si vybudovali více vyspělý a dlouhodobý vztah.

Jsem šťastná, že mohu říci, že jsem si nakonec našla ideálního SugarDaddyho, se kterým jsem v posledních dvou letech sdílela krásné chvíle. Podporuje mě, je štědrý, milý a překvapivě… o rok mladší ode mě! Nemohla jsem si přát nic lepšího.

Takže co bych chtěla odkázat ostatním SugarBabes v mém věku?

Nezaškatulkujte se. Jste mnohem víc než jen váš věk!

Nebojte se. Jste úžasné a svět by to měl vidět.

Přelomte předsudky, nejsou na nic dobré – ani pro vás, ani pro ostatní. Toto je váš příběh, vaše cesta a máte právo žít každou minutu vašeho života tak, jak sami chcete.

A pamatujte si: čas nemusí být nejpřátelštější k vašemu kolagenu, ale zkušenosti, znalosti a smyslnost, které jste během let nabyli jsou mnohem důležitější. Osvoboďte se – pociťte svobodu milovat, darovat a chtít. Svobodu být sama sebou!