3 důvody, proč je SugarDating nejvíce pohodový typ vztahu

Pokud jste již někdy byli ve vztahu, určitě nám dáte za pravdu, že se dramatu dříve či později nevyhnete. Nebo ano? SugarDating není běžné randění. A vztahy, které z něho vzejdou, mají velký potenciál být bez dramatu. Proč? Přečtěte si naše top 3 důvody, proč je SugarDating nejvíce pohodový typ vztahu.

 

SugarDating zabraňuje nesplněným očekáváním

Lidé zvyknou osobě, do které se zamilují, připisovat vlastnosti, které chtějí, aby měla. Jinými slovy se zamilujeme do naší představy o té osobě, a ne do toho, kým opravdu je. Je milující a milovaná, takže musí být i vše ostatní, co chceme. Opravdu? Ne tak docela a SugarDating vás přesvědčí o opaku.

Zatímco může být lákavé přivřít oči, bezhlavě vpadnout do vztahu a přeskočit všechny praktické záležitosti, později to může představovat i riziko neshod. Každý má očekávání. A nikdo nezůstane zcela chladný, pokud nejsou naplněny. A to se vše spojuje s dramatem versus pohodou.

 

SugarDating je protipól nudy

Kolikrát jste byli ve vztahu jednoduše proto, že jste se nudili? Ať se zajímáte o někoho úspěšného a štědrého (SugarDaddy nebo SugarMama) nebo někoho krásného a okouzlujícího (SugarBabe nebo ToyBoy), SugarDating otevírá zcela nový svět vzrušujících možností, které se spojují s oslavováním života a nabíráním zkušeností.

 

SugarDating dodává (sebe)důvěru

Je všeobecně známo, že nejvíce dramata ve vztahu pramení z nejistoty. A co je opak nejistoty? Jasné, je to (sebe)důvěra. To neznamená, že byste měli zakládat celou vaši sebedůvěru pouze na vašem vztahu. Avšak nemá žádný smysl odmítat, že vztah, díky kterému se cítíte naplněný/á, vážený/á a zbožňovaný/á, vám nedodává pocit sebevědomí. Mít po svém boku někoho, kdo si váží vaši přítomnost pro to, kým jste a co můžete dát, je jedním z nejdůležitějších zdrojů sebejistoty a odvahy.

 

Vstupte do světa SugarDatingu – do pohodového světa bez dramatu zde.

 

Čtěte dále: Top 5 mýtů o věkovém rozdílu ve vztahu