Jsme zkušené SugarBabes a řekneme vám jak na to

SugarBabes ze sugardaters.com jsme se zeptali na jejich top SugarDating rady teď, když jsou připraveny znovu vstoupit do světa skutečného randění po dlouhé přestávce kvůli sociálnímu distancování se. Léto je za rohem, lidé se mohou konečně setkávat a randění již není pouze vyhlídka daleké budoucnosti.

A proto, co je jedna věc, kterou by možná naše SugarBabes chtěli vědět předtím, než se dali na SugarDating? Nebo jakou jednu věc by měl každý mít na paměti, když randí s někým starším? Co ano a co ne v SugarDatingu obecně? Těchto 15 zkušených SugarBabes odhaluje důležité tipy, které je dovedly k úspěšným SugarDating vztahům.

 

 1. Mějte setkání, na kterém uvidíte, jestli mezi vámi funguje chemie, předtím, než se dohodnete na jakékoli formě vztahu!
 2. Nedělejte kompromisy na vašich pravidlech. Pozornost věnujte spíše dlouhým zprávám než tím krátkým, kterými se vás pouze ptají, zda si nechcete užít. Jsou to právě zralí, starší muži, kteří jsou seriózní a dají vám to, co potřebujete.
 3. Nedělejte to jen proto, že potřebujete peníze nebo chcete dárky. O 10 let se na sebe budete muset umět podívat v zrcadle. Takže se setkávejte pouze s takovými lidmi, o kterých si myslíte, že budou respektovat vaše hranice.
 4. Nikdy nesouhlaste s ničím, co byste nedělali v tradičním randění!
 5. Buďte trpělivá a nepřestávejte hledat těch dobrých, i když existuje mnoho kretény.
 6. Buďte vždy milá.
 7. Buďte otevřená o vašich hranicích, o tom, co chcete, s čím jste v pohodě a co už je přes čáru. Komunikujte a zastávejte si vaši pozici. Odpověď nikdy není ne, ptáte se pouze nesprávné osoby. 🙂
 8. Nedovolte nikomu pocítit, že mu něco dlužíte, protože to tak není! Tento životní styl je zábavný a plný vzrušujících možností, pokud jasně dáte najevo váš záměr a budete si za ním stát.
 9. Nestřetávejte se se SugarDaddym, pokud se s ním necítíte příjemně. SugarDating nemá nic společného se sexem. Zasloužíte si být rozmazlována, ale nemusí to být sexuálně. Nikomu nedovolte překračovat vaše hranice – respekt je to nejdůležitější.
 10. Pokud to zní příliš dobře na to, aby to byla pravda, nestřetávejte se s ním.
 11. Nespěchejte, vytvořte si spojení, kterému můžete důvěřovat předtím, než uděláte jakékoli rozhodnutí.
 12. Vždy se ciťte bezpečně. Věřte své intuici a mějte někoho, komu věříte, kdo ví, kde se nacházíte. Ujistěte se, že se setkáváte na veřejném místě.
 13. Je OK říct ne (a to i tehdy když jste již řekli ano), pokud máte špatný pocit nebo jste prostě změnili názor.
 14. Pokud se to nezdá být správné, není to správné! Neztrácejte svůj čas na lidech, kteří vás nudí nebo kteří vám nedají najevo, jaká jste úžasná.
 15. Buďte sama sebou a bavte se.

 

Věříme, že vám tyto rady poslouží jako skvělý zdroj inspirace, pokud jste připravena konečně jít znovu venku a randit. Protože randění v reálném životě je velmi odlišné od toho virtuálního. Vyžaduje si to několik bezpečnostních opatření nehledě od toho, na jaké platformě jste se seznámili s osobou, se kterou se chystáte setkat. Přejeme vám úspěšnou nově otevřenou sezónu randění!