Top 5 mýtů o ToyBoys

Jelikož jste otevřeli tento článek, musíte vědět, co je to ToyBoy, často přehlížena role v SugarDatingu. A pokud nevíte, ToyBoy se zajímá o randění s úspěšnými, zkušenými a obvykle staršími muži nebo ženami. Jinými slovy je to mužská verze SugarBabe. O ToyBoys se nemluví tak často jako o SugarBabes, ale i tato skupina je v SugarDatingu poměrně výrazná. Avšak možná ještě více než SugarBabes jsou obklopeni mylnými stereotypy. Toto jsou ty nejčastější z nich.

 

ToyBoys jsou nevyspělí

Toto je pravděpodobně první stereotyp, který lidem napadne, když se mluví o mladších chlapech ve vztahu. Nicméně často to je úplný mýtus. Jak jsme již zmínili, věk se nerovná zralosti. Vyspělost nevyhnutelně nepřichází s věkem.

 

Toyboy = frajer s vysokou údržbou

Zatímco je pravda, že mnoho ToyBoys se rádi starají o sebe a o svůj vzhled cvičením, zdravou stravou či investicemi do kosmetiky, neznamená to hned, že jsou všichni mělkých nebo příliš narcistický. Právě naopak jejich péči o sebe a jejich sebevědomí je něco, z čeho by se mohlo mnoho z nás učit.

 

Mladí muži jsou sexuálně nezkušení

Jasné, často to bývá pravda. Ale to také znamená, že se budou o to více snažit ve srovnání s dvojnásobně starými, ‚vše-vím-všude-jsem-byl‘ chlapy. Se správným množstvím komunikace a upřímnosti může být mladý partner flexibilnější a přizpůsobivější, jak byste čekali. A to obrazně i doslova. 😉

 

ToyBoys jsou egoističtí a bezohlední

Nebo také ne. Právě naopak se hodně ToyBoys v první řadě soustředí na blahobyt a komfort svých partnerů. Jde o jedněch z nejvíce pozorných a ohleduplných chlapů.

 

ToyBoys nejsou mužní

Opravdu? Rychle si to ověřme. Zaprvé ToyBoys mohou samozřejmě být jemnější a laskavější jako staromódní ,alfa samci‘. Avšak i v případě, že si takto nepředstavujete vašeho ideálního partnera, neznamená to, že ToyBoys nejsou pro vás. ToyBoys mohou být všech tvarů a velikostí, ať už půjde o sladkého chlapce od vedle, intelektuálního hipstere nebo svalnatého sportovce.

 

Ušetřete si svůj čas a najděte si ToyBoya vašich snů na SugarDaters.