Top 5 tipů jak být atraktivní pro SugarDaddies

Když se řekne slovo atraktivita, vzhled je samozřejmě první věc, co lidem napadne. Zatímco vzhled je přirozeným startovacím jiskří, negarantuje dlouhodobý zájem. Jinými slovy dokonce i když vypadáte jako Angelina Jolie, váš SugarDaddy (nebo SugarMama) může o vás postupem času ztratit zájem. Přečtěte si našich top 5 tipů, jak být atraktivní pro SugarDaddies tak, aby váš vztah trval tak dlouho, jak jen budete chtít.

 

1. Investujte čas do vaší mysli

SugarDaddies mohou na vás i oči nechat, jakmile vstoupíte do místnosti. Ale to, podle čeho si vás zapamatuje, bude obsah konverzace a pocit, jak se ve vaší přítomnosti cítil. Události ve světě, vaše oblíbené vína, zájmy a hobby… Ujistěte se, že máte co zajímavé nabídnout k takovým tématům.

 

2. Poznejte jeho zájmy

Zeptejte se na jeho zájmy předtím, než se setkáte, abyste o nich mohli vyprávět. Pokud váš SugarDaddy rád hraje golf, naučte se jména nejlepších hráčů a poproste ho o lekce zdarma. Určitě bude vámi okouzlen!

 

3. Poslouchejte se zájmem a zvědavostí

Poslouchejte aktivně, neponořujte se do vlastních myšlenek, zatímco on vypráví. Skutečně poslouchejte, nevyrušujte jeho myšlenky, neměňte rychle téma. Nejenže tak bude cítit příjemněji, vám to umožní zjistit, zda je to ta správná osoba, se kterou chcete trávit čas.

 

4. Žijte váš život

Nerušte kávu s kámoškou kvůli vašemu novému SugarDaddymu ani nevynechejte přednášku ve škole, abyste s ním mohli setkat. Ukažte mu, že jste zaneprázdněná osoba, která žije život naplno! Dejte mu najevo, že s ním trávíte čas, protože chcete a ne proto, že nemáte nic lepšího na práci.

 

5. Dejte mu svobodu

Většina SugarDaddies nehledá někoho, aby jim mohli neustále vypisovat nebo vyvolávat. Neciťte se špatně, pokud se vám měl ozvat a neozval se. Váš SugarDaddy je pravděpodobně velmi zaneprázdněn. Nechcete, aby vás vnímal jako příliš připoutanou nebo zoufalou. Dejte mu prostor a svobodu. SugarDating je především o zábavě a dobře stráveném čase!

 

Čtěte dále: Top 15 rad od zkušených SugarBabes