Top 5 tipů jak být atraktivní pro SugarBabes

V našem posledním článku jsme nabídli naše top tipy pro SugarBabes, jak být atraktivní pro SugarDaddies. Nyní to vyměníme – SugarDaddies, přečtěte si, jak získat SugarBabe vašich snů.

 

1. Udělejte váš profil zajímavější

Předtím, než vůbec přemýšlíte nad prvním rande se SugarBabes, váš profil musí zaujmout! Je mnoho aspektů, na které je třeba myslet – od profilové fotky až po to, jak iniciovat konverzaci. Vše o tomto tématu čtěte zde.

 

2. Mluvte o svých očekáváních

Ať si hledáte krátký románek nebo někoho, koho budete mít po svém boku na delší dobu, je důležité se o tom mluvit od začátku. Osoba na druhé straně obrazovky může hledat něco jiného ale i úplně to samé jako vy. Diskutujte o tom. Kouzlo SugarDatingu spočívá právě v tom, že od začátku můžete být upřímný ohledně vašich očekávání. Žádné další hraní her.

 

3. Na setkání zvolte vhodné místo

Pokud je jedna věc, kterou od vás SugarBabes očekávají, pravděpodobně je to úroveň. Nemusíte ji na prvním rande hned vzít do michelinské restaurace, ale určitě padne vhod, pokud vyberete kavárnu, restauraci či vinný bar s romantickou a útulnou atmosférou. Více tipů na první rande si přečtete zde.

 

4. Zajímejte se o ni

Je zajímavá, proto jste se s ní rozhodli jít na rande. Váš život může být stresující a přes den musíte odpovídat za mnoho věcí. Avšak i přesto nezapomeňte projevit upřímný zájem o ženu, se kterou jste na rande! Ať už dělá jako povolání nebo ve svém volném čase cokoliv, je to pro ni důležité. Zároveň vám zde umožní lépe ji poznat a rozhodnout se, zda je to osoba, kterou jste hledali.

 

5. Mějte dobré nastavení mysli

Pokud budete pozitivní, strávíte skvělý čas a inspirujete ji, aby taková byla i ona a tím pádem bude vaše rande úspěšné. Řeč těla a energie toho druhého řeknou hodně. Nechte účinkovat chemii, propojte se i mimo slova, flirtujte očima a gesty. To ji určitě nenechá chladnou.

 

Nyní už je ten nejvyšší čas na nalezení si SugarBabe!

 

SugarBabe, co další chcete mít ve vašem SugarDaddym? Dejte nám vědět dolů v komentářích!