SugarDaddy po vašem boku: 5 SugarBabe benefitů, které nemají nic společného s penězi

Psychická podpora

Neříkáme, že váš SugarDaddy bude (nebo by měl být) vaším terapeutem jen proto, že je od vás starší. Má svůj život a své problémy. Avšak záležíc ​​od úrovni důvěry ve vašem vztahu on může být ta správná osoba, s kým se můžete podělit s tím, čím si v osobním životě procházíte. Váš SugarDaddy/SugarMama je pravděpodobně někdo, komu na vás záleží, kdo se o vás postará a díky komu se můžete cítit bezpečně.

 

Životní rady a zkušenosti

Život mladého člověka je plný výzev v každém směru. Rodina, vztahy, škola, kariéra. Váš SugarDaddy je někdo, kdo má více životních zkušeností a pravděpodobně si prošel podobnými věcmi, jak si momentálně procházíte vy. A měl více času naučit se, jak tyto problémy řešit. Vidí vaše problémy jinými očima a umí tak nabídnout novou perspektivu – takovou, kterou vy nebo vaši vrstevníci ještě nevidíte.

 

Různé kulturní zkušenosti

Ať už jde o rozdílné druhy hudby, jídla nebo zábavy (kino, balet, opera, divadlo, tanec, sport), člověk z jiné generace pravděpodobně tráví svůj volný čas trochu jinak. A zatímco vy mu můžete představit kulturu mladých, on vám může ukázat úplně jiný svět zábavy a oddychu.

 

Mentoring

Záležíc ​​od toho jakou kariéru si budujete nebo jakým člověkem se v příštích letech chcete stát, váš SugarDaddy vám bude moci poskytnout potřebné znalosti k tomu, abyste se tam dostali rychleji a snadněji. Pokud jste například podnikatelka, možná vám bude umět dát cenné rady nebo dokonce pomoci se zprostředkováním kontaktů, pokud plánujete začít s vlastním podnikáním.

 

Inspirace na úspěch

Ne že by váš cukrový partner měl být vaším osobním koučem, který vás dotlačí do překonávání limitů, když jste na pokraji vzdání se. Avšak nejlepší zdroj inspirace, mnohem efektivnější než ten, co najdete v nějaké motivační knize či podcastu, je mít ve svém životě někoho, kdo již uspěl a má takový životní styl, jaký byste si pro sebe do budoucna samy přáli.