5 SugarDaddy benefitů, které nemají nic společného se sexem

Když se řeknou SugarDaddy benefity, pravděpodobně první věc, která vám napadne, je fyzická intimita. To je však běžnou součástí většiny klasických vztahů, takže není třeba se na to soustředit. Kromě toho mohou být SugarDating vztahy i platonické – vy jste přece ti, kteří se rozhodují, jak by měl vypadat váš vztah! O jakých SugarDaddy benefitech tedy mluvíme?

 

Být v obraze o současné kultuře

Pokud jste SugarDaddy, věkový rozdíl často hraje roli ve vašem vztahu. Randění s někým z jiné věkové skupiny vás vystaví novým aktivitám. Ochutnáte jídlo, které byste normálně neochutnali, začnete se sportem, o jakém jste předtím ani neslyšeli nebo navštívíte bary a místa, do kterých byste jinak nevkročili. Určitě to rozšíří vaše obzory.

 

Mladická nastavení mysli

Randění s někým mladším vám dá nový pohled na věci. Zjistíte, jaké problémy se řeší mimo vaší bubliny a donutí vás to podívat se na věci z jiné perspektivy. Rovněž je tak jednodušší zůstat v obraze, co se týče současných trendů!

 

Pauza v zaneprázdněném životě

SugarDating vztahy jsou skvělým únikem z vaší každodenní rutiny zaneprázdněného života. Máte šanci vyjít z vaší komfortní zóny a zapomenout na starosti. Vždy je fajn mít po svém boku někoho, s kým můžete flirtovat, protože příjemné rozptýlení, zábava a oddych je něco, po čem zaneprázdnění lidé ve skutečnosti touží.

 

Žádné závazky

SugarDating vztahy jsou o jasně dohodnutých očekáváních. Možná toho máte momentálně hodně na práci, a proto si nutně nehledáte vážný vztah. V SugarDatingu můžete jasně říct, co hledáte a najít si někoho, kdo to vidí stejně. A v tom je kouzlo SugarDatingu!

 

Žádná drama

Jelikož máte jasně dohodnuté očekávání hned od začátku, je tam mnohem méně dramatu. Když vaší partnerce otevřeně řeknete, jak často se můžete setkávat, společně se můžete dohodnout na řešení, které vyhovuje vám oběma!

 

Nyní je ten správný čas na nalezení si SugarBabe!