5 způsobů, jak ukázat vaší cukrové polovičce, že na ni myslíte

Bez ohledu na to, zda si žijete své vlastní životy nebo to taháte na dálku, vaše SugarBabe nebo váš SugarDaddy jistě ocení malé projevy pozornosti, které se odliší od běžných zpráv či volání. Hledáte nějaké nápady? Přinášíme vám 5 tipů, jak můžete dát vaší cukrové polovičce nevtíravě najevo, že na ni/něj myslíte.

 

Objednejte jim donášku květin či jídla z jejich oblíbené restaurace

Nebo cukrové polovičce uvařte večeři, připravte romantický piknik nebo se sami ukažte u ní doma s květinami. Jen ho/ji překvapte a ujistěte se, že je to něco, co se jemu/jí líbí. 😉

 

Pošlete jim video/selfie z nečekaného místa

Protože sexy fotky z domova jsou super, ale jsou také velmi předvídatelné. Namísto toho se podělte s momentem, který si v té době užíváte – živě ze zábavního parku, jezera, koncertu či krásného místa ve městě. To jim ukáže, že bez ohledu na to, jak moc se víte zabavit sami nebo s kamarády, vždy myslíte i na vašeho SugarDaddyho/vaši SugarBabe.

 

Udělejte jim koláž z vašich společných fotek

Můžete použít fotky z výletů, na kterých jste spolu byli, ze zajímavých míst, které jste spolu navštívili nebo neformální domácí selfie, které máte v mobilu. Ať už půjde o digitální nebo zarámovanou koláž, která se dá někde vystavit, vaší cukrové půlce to ukáže, že si ji vážíte a v dobrém vzpomínáte na společně strávený čas.

 

Vytvořte osobní playlist

Ano, jde o moderní verzi vypáleného CD či kazety. Máte tu jednu speciální písničku, která je jen vaše? Takovou, kterou hráli na koncertě, na kterém jste společně byli nebo takovou, když jste na tanečním parketu měli výjimečný moment? Takovou, která vám hrála v autě, když jste šli na výlet? Zda v lodi? Během večeře? Nebo takovou, kterou s vámi jednou sdílel/a a pravděpodobně si myslí, že jste na to zapomněli?

 

Darujte jim něco, co někdy v minulosti zmínili

Toto ukáže dvě důležité věci, které každý očekává od svého cukrového partnera – že skutečně posloucháte a že si to i pamatujete. Ať už půjde o náramek, kravatu, tričko nebo voňavku, jako dárek od vás to vaše polovička jistě ocení.