Léto 2020: nápady na rande, pokud tento rok nikam necestujete

Pro mnohé z nás mělo být léto 2020 úplně jiné. Měli jsme dovolenkové plány, které byly zrušeny a naše cestovatelské možnosti se značně zúžily, takže mnoho z nás se rozhodlo zůstat doma namísto chození do zahraničí. Pokud jste se také takto rozhodli, připravili jsme pro vás nápady na letní rande tak, aby vaše dny (a váš vztah) nebyly nudné!

 

Dělejte věci lokálně

Koronakríza tvrdě zasáhla mnoha podnikatelů. Nyní přes léto je podpora vašich oblíbených lokálních podniků důležitější než kdykoliv předtím, a proto jejich návštěvu zakomponujte do vašeho rande! Navštivte všechny vaše oblíbené restaurace, bary a kavárny. Přece nechcete, aby zkrachovaly, však? Rovněž je nyní skvělý čas být turista ve svém vlastním městě. Navštivte místní muzea, galerie a další turistické atrakce. Kvůli menšímu počtu návštěvníků vaši pomoc potřebují! Kromě toho bude jejich návštěva bez davů turistů mnohem příjemnější.

 

Užívejte si přírodu

I když je již mnoho opatření uvolněných, stále je lepší zůstat opatrný. Proto jsou outdoorové aktivity skvělým způsobem, jak trávit váš volný čas. Takto si můžete užít krásné letní počasí! Můžete vytáhnout kola a vyrazit do okolí, jít na piknik do parku a vzít s sebou láhev vína a dívat se na západ slunce nebo udělat ve vaší zahradě grilování. Všechny tyto aktivity vám umožní mít spolu kvalitně a romanticky strávený čas v soukromí.

 

Naučte se spolu novou dovednost

Rande může být dobré i když zůstanete doma. Samozřejmě můžete mít klasickou večeři a víno, ale co tak posunout to o úroveň výš? Vyhledejte například recepty na vaše oblíbené drinky a naučte se, jak je společně připravit!

 

Okořeňte váš domov

Pokud jste stále na stejném místě a děláte stejné věci, může to být nudné. Takže to zkuste okořenit! Pokud zůstáváte doma, abyste se podívali na film, připravte nějaké pochutiny a mnoho dek a polštářů. Ať je to jak útulné osobní kino! Pokud společně vaříte večeři, oblečte si něco hezkého. Kupte nové prostírání a udělejte z vaší kuchyně soukromou restauraci! Nebo z toho udělejte dvojité rande. Pozvěte další pár a večer bude ještě zábavnější.

 

Ještě nemáte žádnou cukrovou polovičku na léto? Nejvyšší čas napravit to se SugarDaters!