Nová SugarDaters webstránka se spouští o 2 dny!

Nový design, nové funkce, nové dobrodružství

S radostí vám oznamujeme, že nová SugarDaters webstránka je za rohem. Už o 2 dny představíme zcela novou dimenzi SugarDatingu nebo jak to rádi voláme – Good Life Dating.

Cílem nové stránky je pomoci vám dělat přesnější, rychlejší a moudřejší rozhodnutí v randění na základě vašich očekávání a očekávání vaší potenciální polovičky. Myslíc na vás, naši vzácnou komunitu, jsme udělali hodně značných vylepšení. Nová webstránka vás přivítá praktičtější navigací, vzrušujícími novými funkcemi, vylepšeným vyhledáváním a mnohem lepším mobilním rozhraním.

Bez dalších řečí nám dovolte navnadit vás na některé funkce, které udělají cestu za hledáním vaší cukrové polovičky jednodušší, rychlejší a zábavnější. Zde je několik nových funkcí, které na vás na SugarDaters.cz čekají už o 2 dny. A zbytek už zjistíte sami. 😉

 

Co je nového?

 

Moderní a uhlazený design

Nejenže je naše nová webstránka stylovější, také obsahuje zjednodušenou a intuitivní navigaci, která vám bez problémů umožní přechody mezi jednotlivými stránkami nebo profily. Budete moci hledat informace a spojovat se s ostatními členy jednoduše, pohodlně a rychle.

Kromě toho prohlížení si vašich posledních shod nebo odpovídání na nejnovější zprávy z vašeho telefonu nikdy nebylo snazší. Zda používáte telefon, notebook nebo tablet, proces hledání vaší ideální polovičky bude nyní bezproblémový.

 

Instantní zprávy: komunikujte více, lépe a instantně

Pohodlnější psaní a posílání zpráv je jednou z nejlepších funkcí na nové SugarDaters platformě. Kromě toho vám SugarDaters instantní zprávy umožní zahájit a udržovat několik konverzaci najednou mnohem jednodušší.

 

Tagy: společné zájmy a očekávání

Nový jednoduchý způsob hledání těch, kteří se shodují s vašimi zájmy a očekáváním. Přidáním tagů ve vašem profilu budete moci lépe a přesněji definovat, kdo jste a co hledáte. Tato funkce umožňuje prolomit virtuální ledy. Pravděpodobně to probudí zájem v osobě na druhé straně obrazovky a nakopne to konverzaci. Čím více informací na váš profil přidáte, tím lepší rozhodnutí ve vašem milostném životě budete moci udělat.

Chcete si najít společnost na cesty? Nebo osobu na dlouhodobý vztah? Super, využijte tagy a najděte někoho, kdo hledá přesně to samé!

 

Seznam oblíbených členů: neztraťte přehled o těch výjimečných

Nyní si můžete uložit profily, které vás zaujaly do seznamu “oblíbených” a mít tak kontakt na nich vždy po ruce. Možná chcete iniciovat konverzace, pouze když je daná osoba online nebo když chcete jít na rande s určitou osobou, která momentálně není ve vašem okolí, ale v blízké budoucnosti bude. Internetové randění se tak stává praktičtější a účinnější.

 

Přesný proces registrace: pouze pár kliků na definování toho, kým jste a co hledáte

Pokud ještě nejste náš člen, ale přemýšlíte nad registrací a nevíte, kdo přesně chcete na seznamce být, provedeme vás celým procesem. Pouze pár kliků vás dělí od definování toho, jak chcete, aby vás vnímali ostatní a toho, co hledáte. Účinně, rychle a jednoduše. Nikdy nebylo snazší vytvořit si správný typ profilu, abyste získali správné shody a vytěžili tak nejvíce z této online seznamovací zkušenosti.

 

Zatímco se některé věci změní, ty nejlepší věci na SugarDaters zůstanou přesně stejné. Naším cílem je vytvořit skutečné seznamovací prostředí bez zbytečných rozptýleni. I proto jsme se rozhodli, že stránka nadále nebude obsahovat žádné reklamy třetích stran.

A to je jen začátek. Budeme pokračovat ve vyvíjení naší webstránky tak, abyste si lépe mohli najít vaši ideální polovičku. Zůstaňte naladěni. Je ještě mnoho dalších menších ale užitečných změn na SugarDaters, které přispějí k udělaných procesu hledání dokonalého cukrového partnera příjemnějším, zábavnějším a přesnějším.